lezia plexus brachialis

Príspevok v téme: lezia plexus brachialis
bugenvilia

Ahojte!
Mám známeho, ktorý trpí diagnózou lezia plexus brachialis po havárii na motorke, čo znamená - úplné odumretie ramenného pletetenca, dôsledkom čoho má z neznámych príčin nesmierne bolesti. Stretol sa už niekto s touto diagnózou? Vie mi niekto poradiť? Dá sa stlmiť bolesť?. Za Váš názor budem len rada... Ďakujem

marcelka.

bugenvilia: aj my sme z Kosic, moj priatel ma 27, stalo sa mu to asi pred 2 - 3 rokmi, spytam sa ho dnes ked budeme spolu, ze co sa mu to vlastne stalo...pripadne ake stlmujuce lieky by mohli pomoct, ale kedze pises ze uz operacie absolvoval a to nielen na slovensku, tak potom neviem, ze co by bolo najvhodnejsie a najlepsie...je to skoda, ze clovek v takom mladom veku musi tak trpeit, vela stastia, zdravia a dobry zdravotnym vysledkov prajem...

mjanik

nielen utlmiť,ale aj odstrániť-nech vyhľadá akupunktúru,toto sú prípady výborne liečiteľné akupunktúrou-neváhajte a zbavte sa bolesti!

marcelka.

moj priatel mal ochrnutu celu ruku aj nohu, pol roka sa nevedel takmer ani hybat , len lezal...ja som s nim este v tu dobu nechodila...teraz vsak moze uplne robit vsetko, mal operovane rameno, lebo mu stale vyskakovalo, nemohol s nim hybat mal nesmierne bolesti...operovali ho, ma tam obrovsku ale velmi dobre urobenu jazvu a teraz krasne s nou hybe......avsak neviem ci mal presne stanovenu aj on taku istu diagnozu, aku tu spominas ty...len viem ze ma s ramenom obcas problemy a dokonca teraz uz aj s tym druhym a preto nosi ortezu na rameno...je to spevnene a moze tak robit svoju pracu a nema s tym ziadne velke problemy...asi som ti tymto mojim prispevkom velmi nepomohla, no mozno sa rozpiseme a na nieco spolocne prideme. Inac aky stary je ten tvoj znami? a odkial je?