Spraviť sa pred priateľkou ?

Príspevok v téme: Spraviť sa pred priateľkou ?
juraj 23

Ako som raz čítal nejaké fórum tak ma napadlo, že by sa mi páčilo keby sa predo mnou priateľka sama spraví, no keď som nad tým tak rozmýšlal mne by to bolo trošku "trápne" hambil by som sa tak sa to bojím „žiadať“ to od nej, lebo ja neviem či by som sa sám na to odhodlal... Možno by to bola dobrá predohra že by som sa na ňu díval a by som to nevydržal a potom by som sa na ňu „vrhol“ :)))

fuha

pýtala som sa priatela či by to chcel vtedy povedal že nejak velmi ho to neláka ale nebránil by sa tomu ale že nechce to po mne nejako zvlášť takže mi aj odlahlo lebo neviem či by som sa odhodlala asi nie a on to tiež nerobí :)

fgnzdfjn

moj priatel to proste skusil tak ze mi tam dal ruku a ja hned odtiahla pretoze by mi to bolo pred nim isto neprijemne..ale on s tym nema vobec problem comu nerozumiem..ani kuuusok...niekedy ked sa ho snazim spravit a ide to tazko no niekedy fakt..ta da mi ruku prec a robi on..ta tak

marisssa

my s priatelom taktiez, najprv medzi sebou a potom , ehm, kazdy sam pri tom sa bozkavame, priatela to velmi vzrusuje, tak ako mna, ked jeho vidim pri tom..
musis vediet, aky vztah mate medzi sebou, ked sa jej to bojis opytat.myslis,ze by ta odmietla?tak sa jej to uz pytat nebudes:-)
skuste sa o tom porozpravat..

del12

Ja sa casto robím pred partnerkou, ked nema chut, alebo ma menzes.Je to super a vzrušujuce, naj lepsie ked je vo vani a ja stojim vedla. Niekedy si ho urobim tak aj 2-3 x za sebou.

cercill

ras sme skusali s priatelkou ze sme sa robili jeden na druhom ako bola to sranda, ale myslim ze seksik je lepsi.. a aj tak som mal strasnu chut ju aspon ochutnat vtedy.. a vlastne som z toho bol trochu nestastny ze som sa jej nemohol dotknut lebo sme sa dohodli hah ale ako spestrenie moze byt

lilien.pog

my sme to s priatelom skusali...teda vlastne ja som to skusala:D..zacala som sa pred nim robit no nestihla sa dokoncit lebo po mne skocil...
cize jednoznacne odporucam...

juraj 23

Už ste to niekto skúšali ? Aké s tým máte skúsenosti ? Páčilo by sa vám to ? Mne sa zdá že to može byť fajn spestrenie... :)