ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????

Príspevok v téme: ANKETA - CHLPY TAM DOLE ????
no čo ?!!!

Nechápem, jak može mať niekto chlpy tam dole, fest huňatú. U chlapov mi to vôbec nevadí, ale teší ma, ked si to aspon zastrihavaju. Ale baba!! Kolko dievčat poznam, strašné herečky. vyvonané, oholene nohy, vymalované, nalakované vlasy a dole taký prales, že ani dieru nenajde chalan. Toto proste nikdy nepochopím, fest sa mi to hnusí a zhnusí sa mi hned aj každa baba,ktora tam ma bobra. Aj z hygienickej stranky... Toš moj nazor a váš????

tinulka

pre katkaaaaaaaaaaaa,
ja takisto ako tanica sa najskor vymocim v teplej vode aby chlpky zmakli, potom pouzijem gel na holenie (niekedy aj pansky ale ma trosku inu vonu) a potom len natriem nejakym kremom a vyrazky som doteraz nikdy nemala. tak by to aj tebe mohlo pomoct:)

tanica..

to katkaaaaa....
prepač, ale až teraz som sa dostala na toto forum
no ja sa vzdy vylučne holím novou žiletkou pre damy,ale najskor sa vymocim v horucej vode, aby mi tie chlpky aj ked su milimetrove aby mi zmakkli, potom sa oplachnem vlaznou vodou a nakremujem sa kozmetikou od dove. neviem, mne to velmi ale velmi pomaha, ani nechcem napísať, že som nemala este nikdy vyrazky...a vzdy je taká vlacna,jemna a hlavne vonavučka... a pri holeni použivam gel
inac, som citala, že ked mas vyrazky alebo podrazdenu kožu...tak vraj pomaha vyluhovany silny cierny caj...a aj nejaka kolinska...no este som to neskusala

banan

porad svojej kamaratke nech pouziva Clorox. Vysledok zaruceny, chlpy po tyzdni odpadnu. Takisto na upokojenie peroxidom postriekat.

no čo ?!!!

my sme taka partia, že si hovorime fakt všetko a za nič sa nehambíme. a to je medzi nami všetkými taký vekový rozdiel, že to je najväčšia sranda. ja som najmladšia :) Najstarší ma 50

banan

"no co?!!! " ten tvoj kamarat to mal inak riesit a nie kvackat to druhym na nos. To ti opisuje aj aku ma jeho priatelka dieru?