dnes som bol pri kožneeej s pleťou...:)

Príspevok v téme: dnes som bol pri kožneeej s pleťou...:)
lolito..

Dneska som bol pri kožnej no kožnom :D ... a to taký starý deduško :D .. a začal som menovať čoo všetko som používal...a predpísal mi mydlo DOVE dake a daku vodičku .... že ráno a večer si mám umyť tým mydlom a večer pred spaním napudrovať pleť :D ... a rano zase mydlom a potom tou vodičkou...čo vy nato ? :D

:-)

lolito zase zakladas kopec novych tem???inak take obycajne mydlo niesu dobre na plet lebo velmi vysusuju a tym sa ti potom bude viac mastit.to je uz davno zname.bud si kup normalny gel na tvar na akne napr.ab je lacny a dobry young rada alebo v dm dostat cisto rastlinne mydlo bio od alverde za 25sk-varianty aloe vera,nechtik a olivove.ja mam nechtikove mydlo a je super.a co sa tyka pudru na plet tak ten asi obsahuje zinok a to ti vysusi vyrazky,ja ked som mala akne som pouzivala sudocream-tekuty puder a dost mi pomahal.ale flaky ti to isto ten puder nevylieci

???????????????

to ti akoze odporucal, verim,ze dove mydlo sa nepredpisuje na recept:-).neviem neviem, dove mydla su dost mastne a dost parfemovane.ak teda nejde o nejake super specialne:-))

lolito..

a chcem sa opýtať...že večer si mám umyť pleť dákym mydom čo mi predpísal..DOVE surfotion alebo dáko tak:D ...a nato si mám dať púder:D..necháápem prečo:D :D ..čo vy nato???...prečo púder ???? myslííte že to je na tie flaky čo som mu povedal že mám po akné?????

[zruseny12]

len tak,vidis lepsie ist za odbornikom,aj kozmeticka by ti pomohla...tiez sa teraz vyznaju vo vela veciach...je dobre pit teraz aj zihlavovy caj tak 2tyzdne...