Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosiim poradte mi

Príspevok v téme: Prosiim poradte mi
pavuuk45

Zdravim , hrozne moc by som potrebovala poradit... Dako moc mi chuti papat , teda poriadne vela zereeeeeeem a nedokazem prestat!!! za posledne dva tyzdne som probrala 5 kil a je to dost vidno , hlavne na bruchu... este ktomu mam stale depky a blbe nalady , ze sa mi nic nechce... pls poradte co mam robit????

jarka43

Píšeš o depresii. Môže byť. Tak rýchle pribratie nie je v poriadku. Čo sa ti zm,enilo v živote že to riešiš jedením?
Je možné, že naozaj máš depresiu. Potom odporúčam skôr vhodnú liečbu, papaním to nevyriešiš.
www.schudnem.sk

pavuuk45

dr.jajbolí: takže mam zatial len 15 čiže nepracujem, niesom tehotna ani nic take... ale asi mas pravdu , mala by som sa dacim zamestant ibaze ked to namna pride nechce sa mi vobec nic... ale je dost mozne , ze su to hormony , ked som v tej puberte...ok diky za radu , pomohla si :) . A este cat: aj ty mas asi pravdu s tou osamelostou , mam pocit , ze ma kamarati ani rodina nechapu

dr.jajbolí

No, môže to byť psychika v prvom rade. Neviem, koľko máš rokov, či pracuješ a či nemáš náhodou nejaké problémy, lebo to všetko ovplyvňuje aj to "papanie" Navštívila by som psychiatra, resp. psychológa, čo dnes je bežná vec. Skús sa nejako zamestnať, aby si nehrabala vždy v chladničke. Čítaj, surfuj na nete a pod. Choď na prechádzku, kúp si niečo pekné, nejakú maličkosť.
Ak sú to hormóny, alebo si tehotná, to je tiež niečo iné, preto musíš napísať viac.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.