kedy uz budem tehotna???

Príspevok v téme: kedy uz budem tehotna???
lenka22

ahojte baby, aj mamicky :)
s drahym sa pokusame o babo, sice "este len" stvrty mesiac, ale sme nedockavi. Vzdy ked dostanem kramy sme smutni, drahemu sa aj zalesknu slzicky v ociach... Chcem sa vas opytat co robit (okrem sexu), jest, alebo ja neviem co aby som bola tehotna co najskor. Od pondelka by som mala mat plodne dni, tak mi mozte dat nejake tipy ak mate odskusane :))) a o 4 hod. rano uz mame na plane vstavat :)
dakujem vam vopred za vsetky prispevky

nadovka

Neboj sa čoskoro budeš. Ja som tehotná asi už viac ako mesiac ale doktor mi tovyvrátil hoci stále mi rastie brucho a už nezapnem ani nohavice..

vierockaa

lenka22 keby si nebola dostala "kramy" ked si bola mladsia, tak by si panikarila:)) Otrasne slovo, "kramy". Tak to nevolam ani ked ma boli brucho ako slak. Ked tak, tak menzes.

Ivka 1

Lenka chápem vás. Urobte si pred tým
kedy máš mať ovuláciu aspoň tri dni prestávku, potom si spravte krásny romantický večer so všetkým čo k tomu patrí. Neboj všetko bude ok. Držím palce!! Ten spermiogram sa dá urobiť hocikedy.

lenka22

ahojte,
nebol mu robeny spermogram, este sa nesnazime viac ako rok o babo, len sme tak nejak vzdy sklamani ked dostanem kramy... ale dufam, ze tento krat to uz vyjde, ako sa hovori do tretice vsetko dobre :)))

angeles

LEAH chod si vypisovat niekde inde chapes ze toto nie je tema o tom ze niekto nechce deti alebo co...
Lenka tu predsa pisala ze chce mat babätko a ty tu pises o tom ake je skvele nemat deti...ani mi neodpisuj...

Ivka 1

O sterilnom manželstve sa dá hovoriť až
po roku snaženia sa o splodenie bábätka.
Partnerovi už bol robený spermogram?

leah

angeles-to je mozno tvoj subjektivny nazor, my sa s manzelom tiez velmi milujeme, sme si najblizsi ludia na svete a babetko momentalne pre nas nie je vobec dolezite...Z akeho hladiska to je dolezite? kazdy chlap ti povie, ako sa vsetko straaaasne zmenilo vo vztahu, ked prislo na svet dieta - muz je odstaveny chtiac-nechtiac na druhu kolaj, prehanas ty, poznam mnoho prestatnych bezdetnych parov. A preto, lebo sa spolocne zhodli nemat deti, nie preto, ze su neplodni. A mat dieta ako to robia mnohi, po rocnom ci dvojrocnom vztahu je poriadna hlupost, este toho druheho ani poriadne nepoznas a uz je tu cosi tak dolezite ako dieta...

angeles

teda LEAH to tu riadne prehana...pre ludi ktorí sa miluju je predsa velmi dolezite mať babätko...
LENKA hlavne to chce psychicku pohodu a netlacit na to a uvidis ze bude babätko coskoro...a ak nie normalno" cestou tak zajdete za odbornikom...drzim ti palceky

janka

Drahá Leah, treba trocha vážiť slová, lebo tu píšu ľudia, ktorý majú nejaký problém a chcú počuť, resp. si prečítať dobrú radu, pomoc a nie príspevok, kde im niekto napíše aký sú....Píšte len tí, ktorý máte záujem pomôcť a nie vysmievať sa, prosím. Je to kruté hlavne na psychiku!
Lenka 22: chce to len kľud, ono to príde samo. držím palce.

leah

lenka22 tak neplas, tvoj manzel slzicky v ociach mat nemusi po stvrtom cykle neuspechu...Ako bude asi vystrajat, ked zisti, ze je neplodny (co dufam, ze teda nie je)...Mna iba to zarazilo.