kedy uz budem tehotna???

Príspevok v téme: kedy uz budem tehotna???
lenka22

ahojte baby, aj mamicky :)
s drahym sa pokusame o babo, sice "este len" stvrty mesiac, ale sme nedockavi. Vzdy ked dostanem kramy sme smutni, drahemu sa aj zalesknu slzicky v ociach... Chcem sa vas opytat co robit (okrem sexu), jest, alebo ja neviem co aby som bola tehotna co najskor. Od pondelka by som mala mat plodne dni, tak mi mozte dat nejake tipy ak mate odskusane :))) a o 4 hod. rano uz mame na plane vstavat :)
dakujem vam vopred za vsetky prispevky

lenka22

draha leah,
neviem kde si zobrala ze nas vztah stoji len na splodeni dietata. Sme manzelia a jednoducho chceme deti. Co je na tom cudne??? Nie sme spolu len pre dieta ale preto ze sa lubime. Ak sa nam nepodari splodit potomka, tak potom budeme riesit situaciu. Nateraz sa pokusame o dieta a nie o zachranu vztahu, ktory okrem ineho funguje bez problemov. S pozdravom

jablonka

leah, nepisala som ze ma brat kys. listovu dva dni pred otehotnenim, lebo v priemere sa parom podari splodit dieta po 6 mesiacoch. a ak sa zena primerane stravuje, nepotrebuje extra davky kyseliny listovej. pekny den, leah.

leah

Cely vas zivot stoji len na tom, aby ste splodili dieta? Co to mate za vztah? Ak je jeden z vas neplodny, rozidete sa? Lutujem vas, ked priorita nie je vas vztah, ale nieco, co by ste chceli a nejde to...Bud pokojna, kamoska otehotnela po 4 mesiacoch, je to v norme. jablonka, kyselina listova sa ma brat ROK pred planovanim otehotnenim, nie dva dni...Pokial nemas 40 rokov tak trpnut nemusis.

lenka22

no to viem, ze nemame casto sexovat aby sa stihli nove spermie dozriet. A k tomu ze "robime deti", nemam ten pocit, jednoducho si uzivame sex tak ako v bezny den, len potom ked maju prist kramy tak trpneme... a potom sme smutni a sklamani

jablonka

lenka, hlavne klud, pri pokusani sa o babatko nemyslit na tuto jedinu vec, uvolnite sa a jednoducho sa milujte. doslova.
pocas plodnych dni hlavne nemajte pohlavny styk castejsie ako raz denne. nechajte spermie dozriet. inak stravou ovplyvni skor muz kvalitu spermii, moze doplnat E vitamin. a ty, ak uz sa snazite doplnaj kyselinu listovu, pre zdravy vyvoj babatka.
drzim prsty.