MOJA DIETA

Príspevok v téme: MOJA DIETA
janka

ahojte. volam sa janka, mam 19rokov, a som na exchange pobyte v USA. Za presne 60 dni idem domov.. Tu v USA(8mesiacov)som pribrala 13kilo:(( strasne mi je z toho smutno, ale co narobim, teraz to musim schudnut. Rozhodla som sa ze sem budem kazdy pisat co jem. Budem rada ak mi aj poradite niake tipy lebo musim tych 13kil schudnuut:(( inak neviem co, viete ani nohavice nezapnem, strie sa mi spravili, proste hrozne! tak od zajtra IDEM NATO!! drzte palce.

paprsek

Celu tu dobu som si ale hovorila ze to dokazem,ked slo prve kilo dole vravela som si ako mi to pristane a tak.Najprv som chcela dat dole aspon 5 kg potom dalsich a este troska a slo to samo ale nie ze 20kg naraz musim schudnut a hotovo.Nie dat si postupne zavazky ze 5kg ked sa podari zasa5kg....Musite si vsugerovat ze sa to podari.A ked date dole tych 5kg tak ist pred zrkadlo oblecena v niecom peknom a povedat si ako vam to pristane.Povedat si :Iste by si nechcela aby ti to brusko z tych peknych siat trcalo ked ti to teraz tak pristane-a mysliet na to ked jes.Tvoja mysel ti sama povie ze uz ti staci papat aby to brusko bolo male.Este jedna vec co je dobra je pravidelne stahovanie bruska.Ci si vonku alebo v praci,vystri sa stiahni mierne brusko akoby si ho ani nemala posilnuje to svaly a pekne sa zmensuje.Nezabudnite zdedene geny su jedna vec ale troska sa daju ovplyvnit a moze to byt lepsie len treba chciet.Zelam vela stastia

paprsek

Ahoj.V prvom rade si treba dat realne ciele ktore si mozes upravovat.Ja som zacala tazko.Najtazsie bolo postavit sa na vahu, ktora ukazala skaredych 84kg.To bol prvy sok.Povedala som si dam to dole ale nevesala som to kazdemu na hlavu uzavrela som sa sama do seba a zacala som sice s tabletkami ale myslim ze az taku velku rolu nehrali.Moja mysel a psychika boli dolezitejsie.Ranajky nalacno pohar odstatej vody a potom aspon 3 krat do tyzdna na ranajky ryby.Jedla som vsetko ako predtym len menej a menej a prvy mesiac ziadne sladkosti.To bolo utrpenie ale vyplatilo sa.Vela vody alebo bylinkove caje bez cukru.Kazde rano po zobudeni vaha.Ta sa rozhybala az po 3 tyzdnoch ale potom sa kila stracali same.Dnes mam 64kg a som spokojna len este troska spevnenia chyba.

cukros

POTREBOVALA BY SOM SCHUDNUT ASPON 15 KIL MAM 12 ROKOV VOLAM SA JANA A MAM 65-67 KIL SOM STOHO ZUFALA NIKDI SOM NEBOLA TLSTA LEN TERAS MIZACALO VSETKO CHUTIT NAPISTE MI NA www.azet.sk CUKROS@AZET.SK JE MOJ EMAIL TAK MI NAPISTE A POMOZTE DAKUJEM DIETU NEJAKU NA CHUDNUTIE DAKUJEM

nikushik

nic v zlom ale..ja sa do tejto temy chodim bavit, sleovat cloveka ktory je slaby a nedokaze si dat REALNE predsavzatie...je to ubohe, hoci ma skritizujete aka som kruta a uboha ja...ale... pozrite si vsetky strany rad za radom..kazda obsahuje prispevok zajtra zacina od znova, keby si naozaj zacala uz mas o 5 kg menej od ttvojho prveho prispevku...preco si nedas zasadu ako napr. nebud zrat zbytocnosti?... ked si spoluziak nalozi tak ze mu jedlo prekyckava cez tanier, preco si ja nedam polovicu?... na veceru neziem plny tanier ale iba polovicu?...namiesto duruheho olovrantu si dam nejake ovocie, jogurt... budem jest pravidelne a REALNE..ziadne prijmy 1000 kcal...ved to je chore, aj tak to ndodrzis a za jeden den ked to NEVYDRZIS spraces do seba dalsich 10000 co mas zasobu na cely tyzden...vidis v tom zmysel?..v tom o co sa snazis a co robis?... ty hlavne nikomu rady na diety nedavaj, ked si nevies absolutne nevies poradit sama so sebou....

zelam ti vela sil, a HLAVNE VELA ROZUMU

G
O
O
D

L
U
C
K

otazka

Jani,preco myslis,ze vsetci ti tucni Americania jedia ''light and slim'' produkty a su stale taki isti ak nie este viac????
vysad tie hluposti a prejdi na zeleninu a bielkoviny,sem tam ovocie [max.1xdenne],poobede uz nejedz sacharidy.A nebudes musiet tak velmi dbat na to,kolko KJ si prijala [dufam,ze vies,ze 1Kcal=4,168KJ].
A hlavne nepozeraj na ostatnych co a ako.Uz ich asi v zivote neuvidis,ale mozes si byt ista ako dopadnu...a to ty predsa nechces!
Skus si zapisovat a planovat jedlo.Viem,ze je to tazsie,ked chodis do skoly a si po cely den busy alebo si jedlo nachystaj do krabiciek a kazde 3hod.zjedz nieco.

Lienocka a po tej cole nejes viac,resp.nie si skorej hladna?lebo vsetky tieto sladke zbrndy,len zvysuju apetit. Ale na 2str.ak ti to pomaha nejest sladke,tak 2-3dcl ti neublizi,ak viac,tak to uz je na uvazenie....

Inak,aby ste si nemysleli,ze som dokonala.Vcera som to pokaslala,co uz :-))))

otazka

Jani,preco myslis,ze vsetci ti tucni Americania jedia ''light and slim'' produkty a su stale taki isti ak nie este viac????
vysad tie hluposti a prejdi na zeleninu a bielkoviny,sem tam ovocie [max.1xdenne],poobede uz nejedz sacharidy.A nebudes musiet tak velmi dbat na to,kolko KJ si prijala [dufam,ze vies,ze 1Kcal=4,168KJ].
A hlavne nepozeraj na ostatnych co a ako.Uz ich asi v zivote neuvidis,ale mozes si byt ista ako dopadnu...a to ty predsa nechces!
Skus si zapisovat a planovat jedlo.Viem,ze je to tazsie,ked chodis do skoly a si po cely den busy alebo si jedlo nachystaj do krabiciek a kazde 3hod.zjedz nieco.

Lienocka a po tej cole nejes viac,resp.nie si skorej hladna?lebo vsetky tieto sladke zbrndy,len zvysuju apetit. Ale na 2str.ak ti to pomaha nejest sladke,tak 2-3dcl ti neublizi,ak viac,tak to uz je na uvazenie....

lienocka27

mozem sa spytat vas uspesne chudnucich? :)
som zavisla na cukre a preto som sa chcela opytat ci pocas diety je vhodne si dat obcas colu light vzdy stratim chut na sladkosti a osatne maskrtiny:)
co sa tyka chudnutia je to ok?

majka_

ja do septembra potrebujem zhodit takych 9 kg. to mi postaci. budem mat 70 kg (na vysku 178). akoze chcela by som schudnut aj na 65, ale to ked sa nepodari, nevadi. tych 70 je zaklad. teraz mam 79