MOJA DIETA

Príspevok v téme: MOJA DIETA
janka

ahojte. volam sa janka, mam 19rokov, a som na exchange pobyte v USA. Za presne 60 dni idem domov.. Tu v USA(8mesiacov)som pribrala 13kilo:(( strasne mi je z toho smutno, ale co narobim, teraz to musim schudnut. Rozhodla som sa ze sem budem kazdy pisat co jem. Budem rada ak mi aj poradite niake tipy lebo musim tych 13kil schudnuut:(( inak neviem co, viete ani nohavice nezapnem, strie sa mi spravili, proste hrozne! tak od zajtra IDEM NATO!! drzte palce.

janka

ten shake je slim-fast, ma mineraly a je urceny na chudnutie. viem to ovocie a zeleninku musim viac jest. hentie chipsy som mala v skole k lunchu, ale proste dala som si aj tak dietnu verziu lunchu, decka normalne jedia k burritu aj smotanu, ja som mala len salsu, co je mimochodom zelenina. a ta ceralna tycinka je tiez slim-fast produkt, ma vitaminy. okrem toho vsetci piju cokoladove mlieko, ja som ho vysadila, len vodi pijem k lunchu. takze myslim ze je to fajn.

dneska som jedla:
jogurt a par cerealii-110kcal
ovs.kasa=140kcal
3ks mensich french toast sticks=160kca
pb&honey=220kcal
10gjelly=34kcal
kokteil=180kcal
pllus vecera neviem co bude.

nicki

no hej vlaknina moze pomoct a zasytit ja ju jem obcas, ale tak chcem sa spytat ze ci ste uz nieco schudli lebo toto vase stravovanie mi pride cudne. A take ze prasok na chudnutie namiesto jedla to nema dlhodobu perspektivu a skor ci neskor sa to zlomy a pride zachvat hladu... Ja sa tiez snazim schudnut ale jem aj 6krat denne obilniny ovocie zelenina a tak. A ja radsej viac zjem a budem sa hybat akoby som mala pocitat kalorie a hladovat.

majka_

a pomohla by aj "umela" vlaknina? napr. prasok BENEFIBRA alebo tak nejak sa vola. je to vlaknina ako som pocula. alebo v tabletkach?

hmmmm

ahoj janka, ked do svjho jedalnicka nezaradis ZELENINU a OVOCIE nikdy v zivote neschudnes!!!
potrebujes vlakninu a tu obsahuje hore spominane. zamysli sa nad tym, a okrem toho tie chipsy a shakey tam nemaju co robit, tolko odo mna. No a este povzbudive slova :) hlavne pozitivne mysli a sustred sa na svoj ciel, urcite to zvladnes, ked budes chciet.
Tak vela chuti :)

otazka

ahoj Jani,davno som tu nebola,ale vidim,ze sa stale trapis.
Jednoducho nemas dobry jedalnicek a jes tie nespravne veci,doslova hluposti [musli tycinky,chipsy,orechy,kukurica...]a hlavne aj poobede treba jest. Ak nejes poobede alebo vecer tak sa za noc vyhladujes a potom to dopadne tak ako to dopadne.
Ono nieje tazke prijat vela alebo malo KJ,ale treba vediet v akej forme su tie najspravnejsie.Pri diete treba jest vela a nebat sa,ze z toho priberies.
Ja som niekolko rokov nejedavala po 18h,ale posledne 2-3tyzd.jem aj o pol9 a ide to dole.
Kym pojdes domov urcite sa vsetkych kg nezbavis.Ozaj schudla si uz nieco?

Majka,zmrzka neuskodi sem tam,ale nie tie smotanove,skor ovocne alebo vodove...
Tak sa drzte dievcence

janka

tomu ver daliborko, ale NEVZDAVaM SA!! za mesiac idem doma, a aj ked nedrzim dietu presne podla mojich predstav stale jem menej ako predyt a snazims a proste!! ale dakujem zato IRONICKE povzbudenie.

no dneska som zatila jedla fajn:
na ranajky cerealna tycinka-220kcal
lunch:burrito so salsou-330kcal
7chipsov-110kcal
pitie-35kcal-
po skole-shake 180kcal
vecera neviem co bude! :)

majka_

zatial sa mi dari celkom dobre. vcerajsia vaha k veceru ma vylakala (80 kg), ale dnes rano som mala 78 kg (zrejme som mala v sebe vela vody, cez noc mi nieco vytravilo...). teraz by som si vsak rada dala po prstoch preto, lebo zacina byt teplucko, mam chut na zmrzlinku a niekedy si dam aj 2 kopceky (3 mozno). ale neni to kazdy den. teraz mam trosku nafuknute brucho, lebo mam kramy, takze si obliekam len take volnejsie veci.

dnes sa mi podarilo zjest na ranajky jogurt, kym som bola v skole, tak som zjedla na desiatu banan a jablcko, ked som prisla domov som zjedla trosku kuracej polievky zo vcera a kusok klobasky a teraz poobede som zjedla kopcek zmrzliny. ale citim sa uz syta, tak budem do vecera len pit (dnes som vypila asi 1,5 l vody). a takisto som si dnes vysla na bycikel (aj vcera), i ked asi len na 30 minut take kolecko okolo sidliska, ale si myslim, ze vzdy lepsie nez nic. budem sa snazit pokracovat pomaly.

janka

od zajtra teda zacinam naplno.

plan:

breakfast-shake(180kcal)

lunch-bean&cheese burrito(280kcal), salsa=40kcal

po skole:meal cereal bar(220kcal)

vecera:zelenina, maso(300kcal)