MOJA DIETA

Príspevok v téme: MOJA DIETA
janka

ahojte. volam sa janka, mam 19rokov, a som na exchange pobyte v USA. Za presne 60 dni idem domov.. Tu v USA(8mesiacov)som pribrala 13kilo:(( strasne mi je z toho smutno, ale co narobim, teraz to musim schudnut. Rozhodla som sa ze sem budem kazdy pisat co jem. Budem rada ak mi aj poradite niake tipy lebo musim tych 13kil schudnuut:(( inak neviem co, viete ani nohavice nezapnem, strie sa mi spravili, proste hrozne! tak od zajtra IDEM NATO!! drzte palce.

janka

zatial som mala cerealie=200kcal
potom som mala 2bosco sticks s tomato sauce=500kcal
---------------->
zatial je to 700kcal

v skole vacsinou jedavam len jogurt a ceralie alebo salat, ale sem tam si doprajem co mamee. napr viem ze v pondelok bude bean-cheese burrito, to si potom dam. :)) ale inak salatiky alebo jogurtikyy :)

prosim_o_pomoc

takze moja dieta je asi taka ze...
dnes na ranajky pol jogurtu
svacina jablko
potom pol zemle na obed so syrom a jablko a banan
a na veceru rizoto
okrem toho som zjedla vela vela zeleniny..ako uhorky papriku a kusok rajciny a vypila som 2 litre vody...je to spravne

utesena

mikaela - dakujem pekne, nasla som si aj rozne prepocty KJ na kcal atd. Tak super, dufam, ze chudnutie bude ucinnejsie...:-)))

otazka

Jani,KJ by si mala mat aspon 5500 a 4-5jedal denne kazde 3hod.
A hlavne nejedz tu hrusku [je tam vela cukrov a 100kcal je veeeela,to musi byt megahruska].
Krajicek chleba [aj ked v USA ani tu v UK nemaju nase chlebby] ti rano a na obed odporucam [na obed pripadne ryza,zemiaky ci cestoviny]. Nebudes skoro hladna.
Ale kazdopadne hlavne su bielkoviny,vela bielkovin so zeleninou.
Za ten tyzden,od minulej nedele,som v bokoch stratila 2cm [ak som sa dobre zmerala ;-)].
Ale dnes som to prehnala so sladkym,ale dufam,ze to dnesnym pohybom vytratim.
Este ma Jani napadlo,musis chodit v skole na obedy?Podla mna to jedlo asi velmi ''koser'' nepripravuju,nevies co tam davaju.
Tak sa drz

janka

zajtra mame v skole breadsticks plnene syrom, to je moj najoblubenejsie jedlo, viem ze im neodolam,takze si ich ''vstaviam do jedalnicka uz dneska'' :)
takze zajtra:
ranajky=mensie jablko=50kcal
lunch=2xvosko sticks=440
paradajkovy sauce=60kcal
ked pridem domov tak si dam hrusku, kt. ma 100kcal, neskor jablko, kt. ma 50kcal
a potom veceru, to neviem co bude, ale pravdepodobne maso so zeleninou.. NEJEM CHLIEB!!

snad nporusim moj plaaaan :) drzte palce.

janka

525kcal
hruska=100kcal
kuracie s opecenym kusom kukurice=240kcal
*veceru este len budem mat, ale skusim to dodrzat co som si napisala a nedat si chlieb. drzte palce.
--------------------->
865kcal

janka

ahooj.
takze dneska som mala na ranajky jogurt-60kcal
ochutenu vodu-20kcal
propel-25kcal
cerealie+jogurt-260kcal
cerealie=jogurt-170kcal
a za tri hodiny vecera..
jem kazde tri hodiny od dneska, ZIADNY CHLIEB!! ZIADNA COKOLADA!!
------------------->
zatiiiaal 525kcal.