zápach z úst...

Tomasko987

Možno vám pomôže tento článok - Zápach z úst: Čo ho spôsobuje a ako ho odstrániť?

Nájdete ho tu: zapisnikzubarky.sk

Písala ho priamo zubná lekárka.

V článku rieši ako zápach vzniká, čo ho spôsobuje a sú tam napísane aj nejaké rady a odporúčania.

araz

ja som tu už o tom písala,prešla som všelijakými vyšetreniami kvoli zápachu z ust,stale mi zatekaju hlieny do hrdla,brala som na to od obvodnej lekarky aj antibiotika a nepomohlo mi,teraz som bola na alergologii dat si spravit testy ci mam alergiu,ale opat nic, nie som alergicka na nic,neviem ako sa mam toho zapachu zbaviť je to velmi neprijemne

VaJcAk

No ked sa jedna o zapach co sa siri s jazyka a tim padom aj s nosa ucinne zabera 1 antibioticka tabletka dat do ust dat do ust vodu premixovat a zlignut! to pomoze na 100% a co sa jedna o zapach s hrdla je potrebne skocit do zubneho lekara a poveat mu vas problem on bude vediet co vam ma predpisat dostanete sprej ten sprej vam tiez pomoze na 100%!!! ZARUCENE! ale antibioticke tabletky su len na predpis thaQ skuste od znameho co ma neake este po chorobe a mate po probleme!probleme!!!hlieny v hrdle-kvapky na vikaslanie!

m4tQ

to moze byt, ale u mna isto nie, lebo si cistim zuby poriadne :D, ale moj hlavny problem bude suvisiet z hlienmi v hrdle ktore mi prekazaju.

m4tQ

zistil som ze suche hrdlo mam preto, lebo sa u nas doma kuri a mame suchy vzduch, tak som si postavil hrniec na radiator, nech je vzduch vlhkejsi a hned to pomohlo

vegetarianko

skus schindeleho mineraly ... naprava to zaludok creva a pomaha pri lieceni roznych chorob sposobenych zlou zivotospravou a samozrejeme odstranuje tym aj zapach z ust (pokial nejde uz o zuby)..predava ich viacero obchodov ja ich mam z -odkaz odstránený-