nestastna

Príspevok v téme: nestastna
prosim pomozte, uz neviem co dalej...

SOm studentkou 3 . rocnika na VS v maji som mala mat statnice, cele tri roky ziadny problem, same dobre znamky, neprenasala som predmet ,teraz mi vsak vyucujuca nedala skusku zo statnicoveho predmetu ani v riadnom termine ani na opravnom, dekannsky mi nechce povolit, prosim VAs poradte mi niekto uz som zufala , zrutil sa mi cely svet, evidentne ma neznasa, ale ja neviem preco, musela by som opakovat rocnik, ale ked mi nechce povolit dekansky, bojim sa ze mi to neda ani o rok. NA tom opravnom termine som vedela vsetko, nasla si zamienku ...

*

"spravodlivosti" sa radsej nedomahaj, evidentne sa potrebuje vyburit a trocha vas podusit. Ked je viac takych ako Ty, napr. polka ročnika, tak sa neboj, da to nakoniec vsetkym. čo a kde studujes?

neviem, co dalej

no ona neni ten typ, ked ma konzultacie zamyka sa do kabinetu, a vacsinou som s nou vzdy viedla monolog, z jednej katedry ju uz vyhodili, na nasu ju velkoryso prijali...

lolly

ak si to vedela a mas pocit ze skusku nemas z dovodu jej nesympatie voci tebe, skus ist za dekanom a poziadat o skusku pri ktorej bude viac dozerajucich,napr aj dekan,ze to chces z toho dovodu ze sa citis ukrivdena a nepravom zle ohodnotena,takato skuska ma svoj nazov ale ako naschval mi to teraz vypadlo :)

napad

mna napadla taka vec, co tak nejake konzultacie u nej v case kedy ich ma vypisane a potom je navrhnut, ci by nebola OCHOTNA ti dat nejake hodiny aj sukromne.

neviem co dalej

to sa lahko hovori, ked clovek nezazije...ja len nerozumiem tomu, preco mi nechce povolit dekansky , kazdemu robi len problemy, znamkuje podla nalady
ide tu o spravodlivost, a aj som vzdy k vsetkemu pristupovala poctivo

*

kto povie, ze vedel na opravnom vsetko, ma smolu...ked chce, najde si vzdy niečo, čo nebudeš vediet...v najhorsom si zopakujes ročnik, nebudes prva ani posledna

neviem co dalej...

to je od Teba krute, vzdy som bola viac nez dobra studentka, mala som aj prospechove stipendium, potrebujem, poradit, a nie este viac ma dorazit...