výročie-ako potešiť priateľa?čo kúpiť?

verca_23

Ja som dostala rámik s nápisom DAYS IN LOVE s našou spoločnou fotkou ktorý na displeji zobrazuje počet dni ako dlho sme už spolu a vždy na výročie sa rozsvieti a pripomenie nám ho.

pjetruš

ohladom tých fotiek zareagujem, my sme s kamoškou urobili priatelom take darčeky že všelijake fotky sme nalepili na obraz, proste urobili takú koláž fotkovu..velke odozvy boli:) pozitivne...
takže ked sama vyrobíš nič zlého ani hanobneho neurobis..a navyse priatel iste vie ze si brigadnička, a prachy na velke dary nemas..:)

jancecka

my ideme teraz s manželom niekam na víkend, nevieme ešte kam a to je na tom najlepšie, kde sa nám zapáči tam zostaneme,prespíme a ideme domov :D inak na dary nie sme, ale ten nápad s fotoalbumom sa mi páči,tie fotky by mohli byť aj trošku odvážnejšie ale zase nie priveľmi :D

kuk

my sme s praitelom oslavovali nedavno vyrocie... ja som mu spravila fotoalbum... poprosila som kamosa nech ma nafoti... a z nich som vybrala nejake zaujimave a dala spravit a pekny album a je... je to osobnejsie ako draceky ktore mu mozem dat na narodeniny meniny a pod.

emily:)

dufam, že mi niečo napadne:D na pol roka som mu urobila romantický večer...dufam, že jeho teraz pre zmenu napadne tiež niečo romantické-len my dvaja, ale to pochybujem a este k tomu ked mu víde, že bude celý víkend v práci, tak to môžem všetko zabaliť...

cat

nejaky zalubu, co moze robit, citanie, filmy, hudba..alebo neviem, ake ma zaluby, zaplat mu piercing, tetovanie..alebo ak mu chces venovat nieco, co sa tyka vas oboch.. :)

emily:)

no dik za radu...to by som mu asi tak, že kupila futbalovu loptu...hold nemôže hrať futbal, pretože má problémy s klbami...to by chcelo niečo poriadneho...nemám ani tucha...ale diki:D

cat

ok, tak ho pozves neskor :), kup mu teda nieco, co suvisi s jeho zalubami. (priatel je barman, kupila som mu kompletny set na kokteily)