Zahnuty penis

igoneti

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - tonzes.com a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

xiaflex

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - track.prolongsystem.net a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

xiaflex

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - track.prolongsystem.sk a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

ZyxerkA

ja nevravim, ze problemy netreba riesit. To v ziadnom pripade !!
predtym, ako budete kritizovat, precitajte si prosim moje prispevky POZORNE..
nevravim, ze sa dieta rodicom zdoverit nema, nezakazujem mu to. pisem SVOJ VLASTNY nazor, pisem, ze PODLA MOJHO NAZORU by to bolo MOZNO zbytocne. pisem o tom, ze sa veci daju najprv zistit inak, a nie robit zbytocnu paniku a zbytocne sa bat.
Zdielam podobny nazor ako DR jajboli, - problemu sa venovat treba, a neoponujem, len si proste myslim, ze predtym ako z toho robit vedu u doktora, by bolo vhodnejsie zistit si informacie o danom probleme inym sposobom, nakolko pochybujem , ze hlavne dospievajuci teenageri su celi chtivi zdoverovat sa so svojimi problemami rodicom, alebo nedajboze ist ku doktorovi. Vacsina dospievajucich sa za taketo problemy hanbi, preto hlada ine moznosti, a nie tie ,,oficialne,,.

a este raz - netvarim sa ako najmudrejsia, nesnazim sa nikomu vsugerovat moje nazory, nikoho neponizujem, nenadavam, ale uplne normalnym, slusnym sposobom vyjadrujem SVOJE VLASTNE nazory, skusenosti, a rady. Nikomu nekazem pocuvat ma. Toto forum sluzi na to, aby sem ludia napisali svoje skusenosti a rady- ja pisem tie svoje, a je uz na dotycnom cloveku, ci sa rozhodne porozmyslat nad mojim prispevkom, nad prispevkom niekoho ineho, alebo si pospaja viac skutocnosti z viacerych prispevkov.

Dr jajboli

Tak komu to sa nepáči ten môj príspevok? A čo je na ňom zlého?
Lucass, navštív lekára-urológa, alebo aj sexuológa, a keď on povie, že to nič nie, tak sa netráp. Vidíš, tu sa na tejto téme len medzi sebou hádajú, miesto toho, aby ti normálne poradili. Myslím, že máš dosť svojho rozumu a naberieš odvahu navštíviť Dr. JA ti držím palce, nech všetko dobre skončí a nech nemáš s tým problém.
Kekso, mne sa zdá, že chceš na seba nejak upútať. Nemáš tie komplexy náhodou ty? A nekritizuj príspevky, pretože tak isto ako ty, tak aj ja a všetci majú právo sa tu vyjadriť. Radšej si zahryzni do jazyka, alebo normálne poraď.

kaapo

KEKSO:ja také problémy nemám,len by som ich prial tebe,aby si si uvedomil,že čo tu drístaš,že toto nie je zdravotný problém.A hneď by si sem vypisoval Prosím,prosím poraďte.