mesacny plat

grass

Veru tak, platy su neadekvatne mesacnej režii cloveka, nemate šancu si odlozit. Ved potrebujeme zit aj kulturny zivot, takto nie je sanca. Clovek sa dostane na operu mozno tak raz do roka.

kobalt

Tu je vsetko na hovno! Cely system! Clovek straca motivaciu aj dalej studovat! Na co ked si z toho platu ani byt nekupi! Hlavne ze ked sa chcem ist zabavit alebo len tak s kamosmi na pivo skocit, aby som si rovno dve tisicky zobral.

fresh graduate

milaja, moja neter v Cechach robi chudak brigadu ako casnicka v bare, za jeden vecer ma okolo 1000 korun, ale narobi sa a nespi. A ucitelsky plat je fakt mizerny, este dobre, ze som z tej skoly odisla.

renegade

milaja... 10.000.- ako ucitelka? Viem ze v skolstve zle zarabaju, ale ze az takto? Myslela som si ze aspon tych 14.000 mate.

milaja

preboha a to si de brigádovala?ja na totálne mizernej a slabo platenej brigáde som za mesiac zarobila cez tri tisíc...to bolo teda dobré zdieranie že 1400sk. teraz zarábam v práci 10 000čistého..som učiteľka..no nič moc...vlastné bývanie asi tak skoro nehrozí :o((

chudobna

ja som si zarobila za brigadu 1450 sk:( a to som robila mesiac a vstavala som o 5 :( cez dvojmesacne prazdniny!!...no nieje ten zivot svina?:D