Piercing nad hornou perou

Príspevok v téme: Piercing nad hornou perou
sandra1531

Potrebujem poradit. Chcem si dat piercing nad hornu peru.. len neviemake to bude nasledky. myslim ze by mi to svecalo aleto je druha strasnka veci..potrebujem vediet aky to ma vplyv na zivot.. napr ze .. na noc si to treb vyberat alebo nie.. alebo ze ked chodim kukozmeticke na depilaciu fuzikou .. ci ked si piercing vyberem .. mi ta dierka nebude robit problemi.. alebo ze nosim na noc strojcek..a ze aky to bude mat vplyv na zuby.. Prosim napiste mi vsetci co mate skusenosti .. je to velmi dolezite vopred dakujem

dankaaaa

Jááá máám piersing nd hornou perou prvéé dni boli ze opuchy a thak a potom w pohopde važne ani bolesť tgo nieje ale davajte si pozor čo papaťe...mieko ,vino pivooo..a thak...

zabicka1611

pokial sa ti trasu ruky alebo nevies kde presne to chces tak to radsej nechaj na odbornika....inak ja som si sama prepichovala nos a pupok a pohodicka...ziaden hnis, ziadne problemy :)a zijem :DD

mr.mrcha

ahojte,aja by som si chcela dat piercing nad hornu peru,stalo by sa kebyže si to sama prepichnem??:D..poradte pls..

n....

ahojte aj ja som rozmýšlala nad tým... ale chcem jednu otázku.. keď si dám pirsing a napr.. keď už ho nebudem chcieť a nebudem ho dosť dlho nosiť.. napr. par rokov.. tak mi bude stále vidieť tá dierka či nie??

wierinka

ja som si ho robila sama...hhehe ..tak ked mas strojček neradim..a na noc nevyberaj lebo dierka ti zarastie oki?? :P

haha:)

vie niekto ako dlho potrva kym sa zrastie dierka po pirsingu?konkretne nad perou?a ci zostane prilis velka jazva.dakujem za odpoved:)

biba

Caute chcela by som od vas radu ..dala som si piercing nad hornu peru ale zda sa mi,ze mi to zle prepichol asi.... neviem mozno sa mi to zda len kvoli tomu lebo to mam opuchnute.najde sa niekto kto sa tomu vyzna a vedel by mi povedat na com som.Zaslem aj foto ak bude treba....dakujem za skoru odpoved

martinqa

Ahojte ... chcem si dat piercing nad hornu peru ... kamarat mi to bude prepichovat aa rodicia o tom nevediaa .. len pridem domov s piercingom a uvidim ako zareaguju no.. a ci neviete niekto ci predavaju ploche piercingy .. nejaky kvietok alebo slniecko neco takee .. prosim napiste na email ak nieco budete vediet o tom ... ale inac sa nebojiim :))