Piercing nad hornou perou

Príspevok v téme: Piercing nad hornou perou
sandra1531

Potrebujem poradit. Chcem si dat piercing nad hornu peru.. len neviemake to bude nasledky. myslim ze by mi to svecalo aleto je druha strasnka veci..potrebujem vediet aky to ma vplyv na zivot.. napr ze .. na noc si to treb vyberat alebo nie.. alebo ze ked chodim kukozmeticke na depilaciu fuzikou .. ci ked si piercing vyberem .. mi ta dierka nebude robit problemi.. alebo ze nosim na noc strojcek..a ze aky to bude mat vplyv na zuby.. Prosim napiste mi vsetci co mate skusenosti .. je to velmi dolezite vopred dakujem

erisha

ahojte,to neboli ten piercing ja som si dala uz cez velke prázdniny a vsetko je v poriadku uz ani neviem ze to mam.. ale radim vám, ked si ho budete dávat robit, tak nech vám hned dá taky stredny piercing, a nie najmensi bo ja som mala najmensi a to samozrejme musi aj napuchnut lebo je to reakcia na tu ihlu a prosto prepichovanie koza si musi zvyknut na ten piercing ..a mne to napuchlo a musela som si ist dat vymenit za ten stredny a to uz viete ako velmi boleelo juj velmi ale nakoniec to dopadlo super, juj stoji to za to =)ahojte a drzim palceky tym ktory si ho daju paa

ja_ona

ahoj sandra....pirsing si mozes uroit aj doma neboli to len si kup pirsingovu ihlu a mas to ...ked pojdes ku kozmeticke budes si to musiet vybrat ked si chodis davat odstranovat chlpky :o)) a s tym strojcekom neviem ako to je.Ja mam pirsing 2 mesiac a v pohode si ho viberam ....ked si ho vyberem na jeden den dierka ti uz nezarastie vobec :-) az ked ho tam nebudes mat dlhsiu dobu :o) ak by si mala niake otazky napis meil :o) drzim palceky

tronka

omg.lol nastrelit?????? ty si skade spadla?? co si to len ihlou robia vsak aky problem zavres oci ako ja a mas to!!!!

tronka

ahoooj nedavaj si nad hornu to ma kazda druha pipka krajsi je pod spodnou tak na lavo alebo pravo to je jedno ale je to sto krat krajsie a nebudes mat problem stym ze ti vypadava lebo drzi fakt dobre ked ju mas dole a nie hore a nad hornou perou ked ho mas tak ked sa budes usmievat tak ta nausnicka sa ti trosku vysunie von a je to hnusne ked tak vytrca daj si pd spodnu peru to je pekne nieje to az take napadne a nevyzera to ako jebak ako nad hornou

zabkaBaculata

no mne ten piercing stale vypadaval ked som jedla a som ho aj skoro prehltla casto mi padal hoc kde hoc kedy tazko sa hlada a ked vypadol tazko sa daval nazad aj ked som zatahovala ako sa dalo no neviem mozno bol chybny :D ale nemala som na to nervy tak mi trci na policke :D

omg.lol

aj ja by som si cela dat piercing nad hornu peru ale ja sa cem spytat len to ako sa tp robi... ci sa to da aj nastrelit alebo nie.. lebo ihly by som sa asi bala

kika123

chcela by som sa was nieco opytat! chcem si dat piersing nad hornu peru a cem sa opytat ci to boli...ci to nici zuby a take weci ....pkls odpite mi niekto na to

judy11

nooo stoji to okolo 1200,- to mi robili v BA pri obchodnej, mozno niekde robia aj lacnejsie....prepich boli minimalne, je to len par sekund, kym ti to prepichnu a prevlecu nausnicu, toho sa netreba bat, a par dni budes trochu suslat, kym si na to zvyknes...ked budes chciet este nieco vediet, pytaj sa:)

inak sa pise "boli trosky", nie "boly trosky"