Piercing nad hornou perou

Príspevok v téme: Piercing nad hornou perou
sandra1531

Potrebujem poradit. Chcem si dat piercing nad hornu peru.. len neviemake to bude nasledky. myslim ze by mi to svecalo aleto je druha strasnka veci..potrebujem vediet aky to ma vplyv na zivot.. napr ze .. na noc si to treb vyberat alebo nie.. alebo ze ked chodim kukozmeticke na depilaciu fuzikou .. ci ked si piercing vyberem .. mi ta dierka nebude robit problemi.. alebo ze nosim na noc strojcek..a ze aky to bude mat vplyv na zuby.. Prosim napiste mi vsetci co mate skusenosti .. je to velmi dolezite vopred dakujem

ZyxerkA

ak nechces, aby za par rokov z Tvojej zubnej skloviny boly trosky, tak si tento pierc nedavaj..

uz duplom nie, ked nosis strojcek..

iffka

ahoj:))) aj ja by som potrebovala radu. tiez si chcem dat piercing nad peru nie velky len taky malicky-velky sa mi ani nepaci. ja len chcem ci to boli ked ho tam davaju a pribliznu cenu. prosim odpovedzte... pekny den:)))

judy11

Ahoj sandra, neviem sice odpovedat na vsetky tvoje otazky...ale mam piercing nad perou asi mesiac, nausnicu som si este nevyberala, asi by som to ani nevedela odsrobovat , ale na noc ho urcite vyberat netreba...na druhej strane ak nosis strojcek na zuby, myslim ze by si si piercing davat nemala, alebo s tym aspon pockaj, kym ho nosit prestanes, pretoze tam isty kontakt piercingu so zubom je (trosku to cinka:) a neviem co by to so strojcekom spravilo, nie som sice odbornik, ale je to moj nazor...tak daj vediet ako to dopadlo :)