Chudacik-ubil ho na smrt...

[zruseny12]

este chcem dodat,cest vinimkam,aby to tu niekto nechapal,ze hadzem vsetkych do jedneho vreca.../ja tiez mam deti,ale ked vidim,ze robia zle tak ich na to upozornim,a snazim sa im vysvetlit aby nerobili take veci atd./

cat

teraz je urcite velmi spokojny so sebou, lebo sa o neho vsetci zaujimaju, chcel uputat pozornost, zasran jeden! byt jeho matka, tak mu dam po hube, ze mu vsetky zuby vypadaju... a ze ako sa rodi nenavist...

jaja

podla mna to pramení z výchovy, takéto správanie- teda začína to v detstve!a sa mi to zdá čim dalej horšie!

[zruseny12]

myslim,ze taketo spravanie podporuju aj dospely a hlavne doma a v skole,,,lebo stale sa prepecie skor hajzlikovi ako normalnemu decku....prave taky pripad riesim aj ja....zapisy sa robie tym, sa brania a ty ,co provokuju a su fakt .....t m sa nic nestane...a ked sa im to raz druhy krat prepecia tak potom si dovolia viac a viac....

mirkaaa

Ludkovia neviete ako by sme docielili, aby to vzniklo aj na SR? Ja som ochotna do toho investovat, lebo toto co robia ludia nerobili ani v stredoveku, tam zabijali pre jedlo a tu pre potesenie hoc ja si myslim, ze ten clovek nema nic v hlave...

jess

a este nieco...tvoje telo spotrebuje iba obycajnym fungovanim tym ze ti pumpuje srdce atd 1400kcal co v pohode zjes na tie 3jedla takze ked potom tancujes 10x do tyzdna tak telo nema potom uz odkial brat energiu,moze sa to skoncis smrtou alebo trvalym poskodenim organov

jaja

ani si nebudem pozerať to video, lebo nemám na to nervy:-(
3 mesiace?- ved to je smiešne, dala by som mu aspon 3 roky!!! nemám slov, to čo vzniklo v čechách-lovci beštií, chýba aj u nás, toto už nemá obdoby, ked niekto chce na seba takýmto spôsobom-neľudským upozorniť!!! nemám slov...

hmmmmmm

pravisy hajzel to je.dopriala by som mu rovnake utrpenie ake zazival ten pes musel zomriet nevinne pre potesenie nejakeho idiota. sama mam doma psa a nedam na neho dopustit sice sem-tam dostane vychovnu ked neposlucha ale ved aj deckam davame po zadku ci nie???ale co je vela to je vela.chcela by som videt ako by sa tvaril kebyze nieco take robia jeho nejakej blizkej osobe.sak svojho psa nie som schopna dat ani inemu na starost a nie to este aby mi ho niekto cudzi bezdovodne mlatil nieto este zabil.by som mu dopriala rovnaky osud ako sposobil tomu ubohemu psikovi alebo aspon ruky odseknut