priznaky tehotenstva

Príspevok v téme: priznaky tehotenstva
ninka

Skusame s manzelom o babatko uz 4ty mesiac. Mala som pocit, ze by to mohlo vyjst, totiz som mala mini spotting,ale naozaj len minimalne krvacanie co naznacilo zahniezdenie vajicka do maternice. Teraz je 12 den po ovulacii, este je skoro zistit, ze ci som, alebo nie som tehotna a tak som z toho na nervy. Pocitujem ale nechut na urcite jedla, mam krce ale akoby som mala dostat menzes, ale ten ma prist( dufam, ze nie) az o 4dni. Viete mi niekto poradit, ze ako ste prezivali prve dni tehotenstva. Co by mohli byt prva priznaky a ci je mozne, ze som tehotna a je normalne mat krce.? Dakujem

lasicka2

Ninka,
nic si z toho nerob.Ja ma babätko a pokusame sa s manzelom o druhe uz asi 5 mesiacov a stale nic.Mala som vsetky priznaky tehotenstva a nakoniec mi nasli cistu na vajecniku..Teraz sa po tom vsetkom pokusame znovu a stale nic..ovulacia sa mi skoncila asi 2 dni dozadu..Je viac takych zien

ninka

este raz vam dakujem za prispevky.
Zial moje predstavy, ze som tehotna boli spravne, ale nedopadlo to dobre. Mala som tkz spontanne krvacanie. Cize nebudeme mat babatko z tohto mesiaca. Snad nam to vyjde na buduce. Drzte palce. A dakujem este raz za vasu podporu.

ninka

Dakujem za povzbudenie. Snazim sa na to nemysliet. Som rada, ze sa vam to konecne podarilo a drzim palce, aby vsetko prebehlo bez problemov. Budete mat krasne babatko. Napis potom

janula23

Ahoj Ninka,dobre Ti tu radia,aby si bola v pohode.Aj to viem,že to vôbec nie je jednoduché.Viem to podľa seba,lebo my sme sa snažili o bábo 2,5roka a až teraz keď sme už mali ísť na umelé oplodnenie sa to podarilo.Už som bola zmierená,že to normálnym spôsobom nepôjde a podarilo sa.Teraz sa len modlím,aby bolo všetko v poriadku.A ešte k prvým príznakom tehotenstva,ja som bola stále unavená,chcelo sa mi spať a točila sa mi hlava.Krče som mala ako pred menštruáciou a tie mám občas aj teraz.Takže dúfam,že sa Ti to podarí,keď nie teraz tak na budúce-držím palčeky.

ninka

dakujem za rady. Vsetko pomoze. Viem, ze sa nemam na to upinat. Rozumovo to viem, zial cinom nie. Snazim sa meditovat. Asi je to aj tym, ze zijem v zahranici a nemam tu nikoho, komu by som sa zverila. Tak sa upinam na vsetko. Dakujem este raz

sunnysweetie33

nemysli na to,ze chcies otehotniet..proste si uzivajte kazdy sexik naplno a ono to raz vide..na co sa tak sledujes..ked to pride necakane,budete obaja velmi stastni :))) drzim paste .cmuk

berenice17

prepac nevsimla som si odpovede predtym-nic si z toho nerob,skusaj dalejale nemysli na to ze chces za kazdu cenu otehotniet lebo velku ulohu tu hra aj psychika,preto sa na to velmi neupinaj,uzivaj si sex a ono to cochvila pride-VELA STASTIA!!!

berenice17

a co keby si si isla kupit test,je sice jednoduche pockat kym pride menzes ale viem ako sa asi citis a tak to za 5 min zistis

ninka

Dakujem Janula.
Pozitivny prispevok pomohol. Opat som skusala test, zasa negativny. Este stale je par dni pred menzesom, ale podla mna by to uz ten test ukazal. Som z toho na nervy, zial. Viem presne kedy mam ovulaciu, meriam si teplotu a plus to aj citim. Drz palce. Este je mozno sanca, vsak? Dakujem este raz za tvoje pozitivne slova.

janula23

Ahoj Ninka,ak si kúpiš tehotenský test s veľkou citlivosťou,mohol by ukázať výsledok už pred termínom menštruácie.Ak teda vieš presne kedy si mala ovuláciu,lebo každý môže mať iný deň cyklu.Ja som mala jeden mesiac 13.deň a druhý až 17.deň ovuláciu.Držím palce,aby bol test pozitívny.A krče sú možné i keď by si bola tehotná.