Poriadny make-up

mirkaaaK

no, dostala som vzorku make-upu La roche posay, hccela som ho vyskusat...chcela som ho aj kupit, no nie nie, kupa sa nekona, ved ten sa otiera ako divy..moje modre pyzamo uz nikdy nebude ako predtym..aj ked sa vyperie, urcite mu to zanecha stopy na pyzamovej dusi...brrr..tak kvalitny makeup by sa otierat nemal.. nie nie..neprosim si

aluska

natusik rozpravas tu o znackach a potom zadres ze manhattan
a inak ze si skocila na marketingovu strategiu vichy a la roche... a neviem kde si zobrala ze to co je drahsie je lepsie, otvor si oci...

Naťušik

určite Vám môžem potvrdiť že do make-upu sa vždy oplatí zainvestovať. Veď určite každá z vás má úplne iný pocit na tváričke, ak si nanesie make-up za 20Eur a úplne iný ak si nanesie za 4 Eurá. No nie je to tak? A ak mám konkrétne menovať značky.. vyskúšala som toho už nehorázne veľa ale najviac sa mi osvedčil Max Factor - Hypersmooth, ten už bohužiaľ prestali vyrábať, inak aj ostatné od MF stoja za hriech. No a z ostatných určite Vichy - Normablend, La Roche Posay - Toleriane, ten neskutočne dlho vydrží. Používam ho denne a mám ho už 7 mesiacov. A nedá mi ešte nespomenúť Manhattan v čiernom balení - zmatňujúci. Vyrovná sa aj Max Factoru. Tak sa majte pekne a želám krásne tváričky.

Lucinka33

To je jasne, tie shity sa aj casto po jednom vyprati zrazia. Z dlhych rukavov su hned trojstvrtove :D
Momentalne mam "kozmeticke obdobie", tak oblecenie nejak neriesim :D Aj tak mam toho uz dost vela a vlastne stale chodim skoro v tom istom, v com sa citim najpohodlnejsie :D

mirka 23

:D :D :D na lietadla.. :D
No mam... vieš, radšej si kupim jedno poriadne tričko ako 5 šitych a navyše vo fitku mi tie lacne smrdia (NYorker, Mango...) a pritom vôbec nie su lacne. No a Gaudi.... jooj, to človek musi zažiť :D
Ale pride deň, ked budem mať tieniky NYX :D

Lucinka33

Jaaj, tak ja to s oblecenim az tak neprehanam :) Ale pokial mas na to, tak mozes byt kludne zatazena aj na lietadla :D