Poriadny make-up

Lucinka33

Pre mna je dobry :) Ja ho vsak pouzivam hlavne na obcasne vyrazky. Skusala som ho dat aj pod oci. Ked ho nedas prilis vela, tak ho nevidiet. Hmmm.. vrasky zatial nemam, tak ti neviem povedat :D Ale nemal by sa vpijat ani zdoraznovat vrasky, staci ti tenka nenapadna vrstva.

papaja

lucinka

diky,ja som tiez bledula tak myslim,ze bude ok aj na mne
je teda dobry?nevidno ho,ked sa nanesie pod oci?nevpija sa do vrasok?

Lucinka33

Papaja, odtien korektora mam Fair, tusim je to CJ 02. Ale ja som taka bledsia, neviem ci tebe by nebol prilis svetly :}

Lucinka33

Mirka, dlhsie som tu nebola, tak pisem az teraz :} Ja som si tiez objednavala cez mimibazar, mozes si objednat hocico z nyxcosmetics a aspon nevyjde vysoke postovne. NYX su ozaj kvalitne veci, vela bab z USA na youtube ich pouziva :} Tiene dlho vydrzia a su intenzivne. Odporucam od nich aj stetce :} Uz sa nemozem dockat, kedy vyskusam tu spiralu :} Ja by som tiez chcela vsetko z tej stranky, skoda, ze nie som milionarka :D

Hnedoocka30

Ja som vyskusala uz kadeco, od Maybelline po Lancome, ale s velkymi pormi a mastnou T zonou mi asi nic dokonale nepomoze ;( No po dlhej dobe sa mi celkom paci tento make-up od Rimmel www.rimmellondon.com

papaja

mirka rado sa stalo :)

ja sa tiez budem musiet zacat krotit aj ked by som najradsej toho naobjednavala zo vsetkeho,co tam maju v ponuke,skoda ze to USA je tak od ruky,pekne lacno to tam vyjde

mirka 23

Papaja, ďakujem za tip. Na tom Mimibazari sa da kupiť všetko, zrejme to kočky nejak objednavaju, a ceny aj ked su pribitejšie, tak ešte vždy su v pohode. A ja musim predychať, lebo ja by som chcela všetko :D

papaja

lucinkaaa

tak to je super,ja si ho vezmem tiez,cakam na pigmenty a ruz tak sa tesim jak male decko,este su dobre recenzie na tie ich blushery tak uvidim,aky mas odtien toho korektora?
mirka ja som si to objednavala cez mimibazar.sk tak mozes kuknut tam

mirka 23

Lucinkaaaa, ja nemožem. To ako si si objednavala NYX? Som pozerala tie veci na stranke NYXcosmetic.com a nenormalne tiene tam maju.. aj ja chcem. Aj ceny su v pohode. To si si objednavala zo zahraničia...že? A kolko ťa vyšlo poštovne?