Poriadny make-up

lady bug

max factor somo mala len nedávno a teraz som skúsila l oreal true mach a oba sú super. no mala som aj dermacol a ten nič moc, maybelline ok, ale max factor je aj tak naj.

janca 00

baby, poradte mi prosim. mam plet medzi normal az sucha no nad ustami sa mi robia vrasky a aj kolo oci. make upy od maybelline aj dermacolu mi ich hrozne zvyraznuju,vie niekto poradit, aka znacka by sa mi hodila? rozmyslam medzi max factor a loreal. dakujem

shady

Miss Sporty- nedrzi, lesknem sa z neho, absolutne nekryje..hodnotim na 5

Rimmel(stay matte)-Leskla som sa jak nenormalna, efekt masky ...otras a smrdi ..hodnotim na 5

Maybelline(Pure)-Nekryl vobec ale bol prijemny lahky ..no nevydrzal na mne ani 2 hodinky..odporucala by som ho na plet ktorej treba len zjednotit ton

Maybelline(Affitone)-mne nevyhovoval vobec ..som mala taky divny pocit na tvari akoby bol na mne nalepeny ci co..je skor na suchu plet. 3

Maybelline(Dream matte mousse)..heh ten uz bol fajny..skoda ze nemaju moju farbu.Super hebka plet len blbost ze prsty treba pchat do teglika lebo sa zanesie bakteriami.Stredne kryci a zmatnuje.

Gabrielle Salvate(velvet mousse)-perfektna konzistencia,skoda ze som sa z neho vyhadzala. Je super na leto pre mastnejsu plet v zime sa mi z neho robili supinky.

Dermacol-mne nevyhovuje

Vichy(Dermablend)-Najviac kryci makeup aky som mala, zo zaciatku bol super ale potom vytvaral efekt masky aj ked som si dala uplne malo a strasne som sa leskla.Priliz umely skor vhodny ako korektor..ale ak si najdes presne rovnaku farbu ako plet tak mozno to bude ok.

Max Factor(Pan stick)-kryje dobre, ale urcite nie je na mastnu plet lebo obsahuje paraffin co ma dost mrzi,pretoze v inych smeroch je fakt dobry. Fajne sa nanasa a je prakticky. Skor by som ho pouzivala ako korektor ale zial som sa sekla s odtienom takze len tak stoji...mozno ho v zime vyuzujem, je dost mastny.

La Roche Posay(Toleriane)-ok tak tento bol dakedy mojim oblubenym makeupom lebo perfektne kryl.Nemali moj odtien takze som si musela kupit 2 A miesat ich co je dost velka investicia:((..ale teraz som nanho nahnevana lebo akonahle prislo leto a mne plet zmastnela tak Pan Toleriane je na P****! masku mi robi a otrasne sa lesknem..skoda uz som si myslela ze som nasla toho Praveho ale asi budem hladat dalej.
(VZDY pouzivam puder takze ak som vyssie pisala ze som sa z makeupu leskla tak to aj napriek tomu ze som bola napudrovana)Hej a pudre mam tiez oskusane po milu jarmilu:D:D

Ok uz sa mi nexe tu rozpisovat o dalsich m.upoch lebo aj tak su to len moje skusenosti tak koncim. Momentalne mam m.up od Manhattan Powder Makeup a zatial som spokojna no nemozem hodnotit lebo som si ho kupila len vcera :P..

hellp

predtym som si myslela ze mam normalnu plet... doteraz som pouzivala len krici krem ale uz sa mi zaziadala zmena a tak som si kupila make up... a ked si ho niekedy rozotieram zostavaju mi skvrny... nie su to nejake farebne flaky ani nic podobne len sa mi na niektorych miestach neda dobre rozotriet

Mimi323

Hellp a čo očakávaš od make upu? Potrebuješ zakryť, alebo máš peknú pleť?
Môj naj make up je Max Factor Mirracle touch

dasena888

Ano,skoro vsetky make upy robia flaky su az prilis tekute..dlho som aj ja hladala ten spravny typ..nakoniecd som objavila Manhattan powder mat make up ako tu uz je spominany...je takeho pudroveho typu.odporucam..

Laura28

to mata88: propagujes tu znacku pre ktoru robis, Artistry vobec neni dobra kozmetika .... a to som ju skusila, je to ako avon, oriflame a ine znacky, a pritom firma amway neni zalozena len na kozmetika, robi kvantum ineho, od cestovin po prasok na WC, a urcite nepatri medzi 5 svetovych znaciek kozmetiky