Dotaznik... kvalita zivota medzi zamestnanymi a zamestnany

Príspevok v téme: Dotaznik... kvalita zivota medzi zamestnanymi a zamestnany
malicka55

Dobry den, pracujem na výskume, ktorého cieľom je štúdium vnímania kvality života medzi nezamestnanými a zamestnanými. Výskum je riešený v rámci mojej bakalárskej práce. Prosím pomôžte mi pri jeho kompletizácií zodpovedaním predložených otázok. Celý výskum je prísne anonymný. Vaše osobné údaje nie sú v rámci neho zisťované, a teda nemôžu byť ani nikde zverejnené.
Dotaznik Vam hned, ak budete mat mi pomoct poslem na vas e-mail. Moj je matja01@azet.sk.
Dakujem uz teraz velmi pekne!

malicka55

vitana1: dakujem ti krasne inac za vyplneny dotaznicek, pomohla si mi...a ked to zrusia ta uz co, uz to tu po treti krat davat nebudem, ale tebe dakujem, tak papa a pekny dnik!

vitana1

spoznala som ta podla mailovej adresy :) posielala som ti na nu vyplneny dotaznik :)
inak rusia temy ohladom nabozenstva, reklamy a ked su popisane nejake vulgarnosti....ale preco tvoju, to nechapem :(

malicka55

a preco ju musi niekto zrusit? je to nieco zle, ked pekne prosim niekoho o pomoc? kvoli comu to musi niekto vymazat???A tgo meno, odkial vies? nebodaj si pamatas meno od minula, alebo???