Pokus o samovraždu......takmer sa podaril...

Príspevok v téme: Pokus o samovraždu......takmer sa podaril...
anie

Dnes som sa pokúšala o samovraždu.......už som sa o ňu pokúsila viac krat ale nikdy to nedošlo až tak daleko.......vždy to skoncilo tym že som sa nejako poškriabala alebo uhryzla, raz som si ostrihala vlasy ale dnes.........mala som kružidlo a na školskom záchode som len tak kľučala a plakala a tým kružidlom som namierila na žilu a .......začala som sinajprv škriabať kožu potom som zašla hlbšie a .........začala mi tiesť krv, ale nie taká veľka......okamžite som vyšla so záchodu a dala ruku pod vodu......teraz tam mám mlú jazvu...po nohách mám jazvy a riadne a som na dne........kamarátka o tom vie, jedinwe ona a stále na mňa dávala pozor.......viem že niesom normálna a a asi je to následok anorexie ale nechcem si ubližovať a ani to už nechcem nikomu povedať...........pomôžte mi.......prosím..........

face of agony

Nuz, ked to uz nechces robit, musis za to nieco urobit. Mozno na zaciatok by bol vhodny psycholog/gicka. Ano, moze to byt dosledkom anorexie. Anorekticky hoci na prvy pohlad vyzeraju velmi uspesne a stastne, opak je pravdou. Urcite sa velmi vo svojom vnutri trapis.

mrkva

mila anie, myslim, ze tvoj problem dosiel do takeho stadia, ze to nemozes dalej utajovat. Na tvojom mieste by som vyhladala odbornu pomoc, nemusis ist tam sama, zober so sebou svoju dobru kamaratku. Sice sa nevyznam velmi do takychto psychologickych zalezitosti, ale musis to urobit kvoli sebe, rodicom, ludom ktori ta maju radi. Musis sa naucit mat samu seba rada a s tym ti asi v takomto stadiu dokaze pomoct len odbornik. Nestrachuj sa toho, nebudes prva, ani posledna, kt. ma takyto problem. Uz to je pokrok, ze si uvedomujes, ze to nie je spravne a nechces si viac ublizovat. Drzim ti prsty, aby si nabrala odvahu.. ZVLADNES TO !!!!!