Afro uces

Drasko

Normalnesi urob po pramienkoch po celej hlave zapletané copiky, ked tochces nie nastalo bud hrubšie alebo tenšie. kup si balík gumičiek takých malých alebo to zaviaž nejakými cvernami-pozri africké ženyna obrazku.
ale asi to kanalake čo v kadernictve by sa ti doma nepodarilo.

Zuzinaa

Ahojte chcem si dat afro copiky a neviem ako sa to zaplieta(z kanekalonom ) u kadernicky je to moc drahe preto by som chcela poradit napiste na zuzi.zajacova@gmail.com moc vdaka tomu kto poradi

Zuzinaa

Ahojte chcem si dat afro copiky a neviem ako sa to zaplieta(z kanekalonom ) u kadernicky je to moc drahe preto by som chcela poradit napiste

nika26121

Ahojte ja mam s Afro ucesmy celkom skusenosti mala som ich na hlave 6x a dnes idem na dalsie robia mi to cernosky tak je to z prvej ruky kazdy si mysli ze musim mat brutalne znicene vlasy ale zapletanim copikov sa vlasy nenicia ak mate nejake otazky kludne mi napiste na mail a ja vam urcite poradim doporucujem kazdemu je to skvely pocit mat na hlave. moja mailova adresa nika26121@azet.sk kludne piste

lenusska

ahoj, ja mam afro prave na sebe a to uz po druhy krat. ak chces nejake infosky napis mi na aknelka@pobox.sk poradim ti. ahoj

krpata

no ja som afro mala, robila mi to kamoska, trvalo to asi 9 hodin ale potom to vyzeralo super....mala som to mesiac, zyvkla som si na to, sice mi hrozne dlho schli po umyvani ale tak sak co, ved to uz k tomu patri......ale ked som si to dala dole....juuuujj.....fffuuujjj :)) vypadala mi polka vlasov a mala som ich velmi jemnucke, ale isla som sa ostrihat a kadernik mi urobil super uces dopostupna takze moje vlasy vyzerali akoby mali vacsi objem, a teraz uz ich mam zasa normalne, pekne mi dorastli a je to v pohode.....urcite to zato stalo!!!

thinka_aa

tie vrkočiky sú podľa mňa veľmi praktické a vyzerá to cool mala som predlžené vlasy asi po mesiaci som to dala dole no pri rozčesávaní mi ich strašne veľa vypadalo ale to bolo spôsobené tým že boli zapletené. Lebo denne ti vypadávajú vlasy tak ak sa rozhodneš pre ten afro účes tak sa potom nezľakni

qwertaka

mne to robila kamoska asi 4 hodiny...vyzeralo to dobre, len to hrozne tlacilo ked som ezala a spala...po dvoch dnoch som si to dala dole