macacia choroba

radana

Hned nepanikar :) Treba to preliecit antibiotikami a psika a macicku zobrat k veterinarovi,aby ich odcervil a bude po probleme.Potom uz toxoplazmozu prenasat nebudu.

.....................

neriad sa ziadnym liecitelom.pekne zajdi za lekarom a poziadaj o vysetrenie na toxoplazmozu,mala som kolegynu ktora niekolko krat potratila, a az toto vysetrenie ukazalo pricinu, toxoplazmozu jej antibiotikami preliecili a ma krasne dievcatko.a s tym psikom,to je blbost, nedavaj ho prec, ak si si nie ista, daj ho vysetrit k veetrinarovi, on ti povie ci je zdravy a ci je pre teba nebezpecny.v kazdom pripade ak sa nenechavas nim olizovat, nebozkavas ho a neumyvas jeho misky s vasimi nadobami, tak by to malo byt dostatocnou prevencou.a ak nema blsky:-)

[zruseny12]

a, co ti predpisal,nejake doplnky?to je smutne pre teba urcite,ze musis dat psa prec,ze?coho sa bojis?brat tie lieky?

ancovicka

Ano,on mi predpisal nejake lieky!Ale priznam sa,mam z nich trosku aj strach!Mam doma aj psa a povedal mi,ze pre svoje zdravie mam ho dat prec!!!

suedenim

Macacia choroba?to nepoznam...nemyslis nahodou toxoplazmozu?Viem ze toto hlavne prenasaju macky a je to nebezpecne pre tehotne zeny..ale ved to sa da liecit,tak v com je problem?