chlapi, boli by ste schopny udriet zenu?

len raz !

Miro.83- vies ja som to myslela tak ze keby ma raz udrel tak mu vratim dvakrat taku silnu..ale odisla by som od neho to mas jasne,takeho by som nikdy v zivote nechcela. vies ja mam sily dost lebo robim silovy sport takze nemam problem, myslim to vazne :)

miro.83

pre len raz: No neviem to by si ho podla mna este viacej podrazdila a stebou by to nemuselo dobre dopadnut. Rozumnejsie by bolo utiec od neho. Ako maly som videl parov co muzi tlkli zeny (keby len to, videl som ako po sebe hadzali noze, nikomu to neprajem zazit) ale tie zeny ani za prd neodisli od svojho muza skor sa naucili kontrolovat ho a kedy prestat vyripavat. Vecsina zien ma vo zvyku vyripavat moja segra bola v tom majster a naucila ma ako udrzat uzdu. Velka vdaka ze ma naucila ma kontrolovat sa. A ak ma muz tlct zeny pre nic za nic tak si zasluzi vykastrovať este k tomu by som tam dosiel ja a zmlatil by som ho tak, ze by si to nabuduce rozmyslel mlatit zeny. PS Inak som mierumilovny.

patere

Hej bol som schopny aj zabit zenu,aj hocikoho,a schopny by to bol takmer každý,len clovek musi zvazit nasledky svojich cinov,aby nedoslo k sebadestrukcii.,takze zenu by som udrel len za mimoriadnych okolností.

stanley1

ak aj chlap ma tu pevnu volu, zena to vyuzije. Chlap ju nahodov udrie a uz je velky nasilnik .. zrazu vsetko jeho vina ..