chlapi, boli by ste schopny udriet zenu?

Arwen

biju sa len blbci, co nevedia slovami vyriesit problem:) ja sa so svojim chlapcom velmi rada natahujem a steklim, zo srandy:D:D

tabu

Aha ich. Mužská kolonka a samá baba. Renuška dobre si urobila, keď ste sa rozišli. Čo by asi s tebou robil ak by ste boli manželia, keď ťa už teraz fackuje. Lepčie je vrátiť sa s kradšej cesty. Ja som ženatý 22 rokov a ženu som nikdy neudrel ani svoju ani cudziu. A tomu chudákovi čo tvrdí že 90 % mužov bije ženy odkazuje, nech sa konečne už preberie z opice.

me

nemen-pravda je..
skratka,o com je debata?:Dpredsa,ked vas muz udrie,zakonite ho predsa nechate,nie?ak nie,tak sa uvedomte.
a zeny ktore biju muzov...sranda je sranda,s tatom som sa ako mala bijavala stale,ale toto je cire hystercenie...

nemen

Ked chlap "polozi" na zenu ruku je uplny chudak a chrapun,nemam co dodat.Som 10r vydata,ale keby moj raz nieco take spravil,tak leti ako spinava handra.A opacne je to tak isto,su to hysterky,ktore sa nevedia kontrolovat.Preco by sme sa mali mlatit???

tak

pre pookritci-ja si nemyslim ze je normalne ked muz udrie zenu ani ze sa to deje bezne..Samozrejme v niektorych domacnostich je to pravidlom ale to je uz chyba zeny ze sa necha otlkat..Ale ja teda z mojho okolia nepoznam zenu ktoru by chlap bil a viem ze keby mojej mame alebo kamaratke muz/priatel strelil tak to by bolo posledne co by jej asi urobil lebo by s nim skoncila..Diavcata, nenechajte sa byt-ani len jedna facka, lebo tym len zvysujete pocet zien, ktore "maju" sancu" ze budu v buducnosti "veselo"tyrane svojimi muzmi..Lebo ak ta udre raz..udrie znovu a znovu a znovu a znovu.........

sedmikraska

my sme sa s mojim tiez pobili- fest som provokovala :D
rozdiel medzi fackou od muza a zeny je naozaj len v sile, ale nemyslim, ze muzi do faciek vkladaju najvacsiu silu aku vedia. ved by nam hlava odletela :D , zeny sa ale o tu najvacsiu silu snazia- a aj tak nic :D
nemal by si to ale dovolit ani jeden. bez rozdielu!!

poookritci moji x)

ludia je to tu anonymne tak preco nepoviete pravdu
asi 90 % chlapov nema problem ked je nastvatich udriet zenu
a ked je s nou zenaty tak tym duplom
sak to je normalne len nikto o tom nerozprava preto si seci myslim ze je to len ojedinele ze ten mus je hned tyran ale deje sa to vsade skoro
ako ked foter streli mame tak mam nervi ale necakam hned nejake dilemi s toho chvilu je ticha domacnost a potom sa tvaria ze sa nic nestalo

kamos

Urcite ano. Keby som nebol, zeny by to mohli povazovat za diskriminaciu a zazalovat ma. Nemlatit zenu ak je niekto schopnz ymlatit muza by teda bolo protizakonne.

angeles

hej ked baba udrie chalana tak to urcite nie je taka rana ako ked by tu facku dal chalan...pre boha chalani uz ste fakt take padavky ze by ste to tej babe vratili???hrozne...chlap ma predsa nieco vydrzat...chlapi maju velku silu aj ked su chudí, facka od chalana je urcite dvakrat silnejsia ako od baby

chalanko

je divné že jeden môže a jeden nie...........ved aj vy baby píšete, že ak by vám chalan vylepil, že by ste mu to vrátili......