chlapi, boli by ste schopny udriet zenu?

renuska_4

no tiez som si myslela,ze ked to urobil raz tak zeby to urobil znovu,ale tak teraz si nie som ista,ci som to zbytocne neprehnala..a proste ja som ho raz nacapala s byvalou holkou u neho doma v byte..tvrdil,ze sa iba zhovarali..ale vobec to tak nevyzeralo..ale dobre to je o inom..no a potom ked ona odisla tak som vybuchla a zacala nanho kricat,ze preco mi to robi,ze si to nezasluzim a asi som to fakt prehnala no a on mi jednu vrazil a potom uz nic,spadla som na zem,chcel mi pomoct vstat ale odsotila som ho a uz potom nic..este sme potom pisali na nete a napisal mi ze to musel urobit aby som sa ukludnila,ze som nemala vystrajat ze by sme to vyriesili normalne,ale ze ked sa budem spravat takto, tak aj on sa bude spravat tak ako urci za vhodne..

dominique

moja zlata v dnesnej dobe nie je nic vynimocne ked je muz tyrany :) urobila si urcite dobre, ak ta udrel raz urobil by to znova..... a este ak chces tak napis preco alebo to trosku popis.

renuska_4

dominique..no tak po zadocku to je ok :)..ale myslela som normalne udriet..lebo mna prednedavnom udrel priatel a som sa s nim rozisla..a teraz neviem ci som neurobila hlupost,neviem ci jedna facka stala za rozchod..tak preto som chcela vediet nazor chlapov,ze ako to oni beru..

dominique

jasne ze udrel, ale iba po zadocku taku jemnu :P ale udriet ako ty hovoris nie, mozno sa ti to zda cudne alebo co ale nie, chodim aj cvicit a mozem povedat ze som trosku namakany ale ja lutujem udriet chlapa a nie to este dievca, ani keby o mna rozbila flasu.