Prvé gynekologické vyšetrenie

elis

je normalne to ked skonci menstruacia tak stale mas vytok bielej farby alebo takej bledo hnedej az do dalsieho cyklu?ak sa tomu niekto rozumie moze mi to vysvetlit?

lenka17

Chcela by som sa spytat mam
problem s vytotok
a neviem ci mam ist ku gynekologicke ked somm este
stale panna ze ako ma
vysetri za odpoved dakujem!

plesovka

No tak určite by som tam nešla, keby som nemala problémy, a že sa neozvýam, no nemala som chuť o tom rozprávať. Keď máš 27, nepravidelný cyklus a pálenie tak asi niečo nie je v poriadku, a raz chcem mať aj deti, tak preto som tam šla.

machulka006

renata1- ty si tam bola prirotm keď vieš že šla na gyndu bez too aby mala nejaké problémy? ja som bola na gynekologii už ako 11 ročné decko a potom ako 13 a 15...a od 15tky chodím každý rok, z toho dva roky som ešte panna bola... takže neviem o čom hovoríš...

renata1

nechapem,naco si isla na gyndu,ked si este panna.a nemala si ziadne problemy.choroby zacnu mat zeny,az ked ich nakazia muzi.

machulka006

BeDelicious: panenská blana je pri vchode pošvy...ak krvácala, tak preto že jej ju pretrhol...a nechce sa mi veriť že ju niekto vyšetril cez pošvu keď bola panna....ani sa sem neozve to dievča,dobre odrbávala...

BeDelicious

No takto,ak si este panna,tak ta mal vysetrit cez anus a nie cez posvu.Kvalifikovany lekar,by to mal predsa vediet.A co sa tyka tej blany.Nemohol ju pretrhnut,pretoze panenska blana je hlboko.To ze si krvacala,to ti vysvetlit neviem,ale asi by si mala ist skutocnemu odbornikovi.

jaja

to je jasné, že ti pretrhol panenskú blanu, ked si krvácala, zmenila by som ho, ktovie aké chyby má ešte vrepertoári!

leerka

teda to sa mi fakt nechce verit, ze studovany lekar moze byt taky sprosty aby pannu vysetroval cez posvu a nie konecnik, to je priam neuveritelne......