meskajuca menstruacia

Príspevok v téme: meskajuca menstruacia
zena

AHojte , mam otazku moze stres a schudnutie 5 kg spoosobit ze mi meska menstruacia??? naposledy som ju mala 15.3 a ocakavala som ju zase tak okolo 10.4 kedze ju nemavam presne ale pribliznekazdych 32 dni.. no dnes je uz 19-nasteho a este nic...asi tyzden a pol predtym ako som ju mala dostat som mala vytoky s krvou..trvalo to asi 4 dni.. potom to preslo.. ale menstruacia este stale nikde..prosim poradte mi...dajuem

siss3

ahojte...prvykrat po vyse roku som vysadila antikoncepciu..vie mi niekto kto ma s tym skusenosti povedat ako dlho mi bude meskat menstruacia?

anika123

ja som mala naposledy 12.3. a tiež ju ešte nemám,hoci vždy mi príde aj o štyri dni skôr,robila som si aj test a tehotná nie som...stres tiež veľmi ovplyvňuje menštruaciu...ked som ležala so synom na onkologii,nedostala som menštruaciu tri mesiace

jij

mne meska uz 11 den,stresy su,ale ja opacne,mam pocit,ze som pribrala,ups,snad nemam pruser,to by bol velky problem...:(

angeles

urcite stres velmi vplyva na menstruaciu aj to schudnutie urcite...chce to klud a necakaj to stale a pride to nebojkaj...ja som mala velke stresy a cyklus sa mi podal z 28 dni na 35...