Samoopalovacie mlieko

bibba

coze zmenit swoj fototyp tym ze si opaleny? fototyp predsa predstawuje to, aky odtien clowek ma ked je prirodzeny, nie ked je uz opaleny... aspon mne sa to zda ako blbost teda...

minto

Este k tomu Katka, spominala si ze si tiez bola bleda a teraz je tvoj fototyp IV. cize to znamena ze postupnym opalovanim je mozne zmenit fototyp pokozky na vacsi? A chcem sa spytat ze ked uz vyskusat samoopalovaky, tak aky by si odporucila.. hlavne taki aby nezanechaval skvrny a nezmizol pri kupani. Dik

KATKA666

MINTO závisí od toho aké silné je žiarenie, v obedňajších hodinách ale neodporúčam. Skús hodinku, ale odporúčam to prerušovať. Ja osobne nevydržím nehybne ani polhodinu, preto si dávam pauzy kt. využijem na doplnenie tekutín alebo oddych v tieni. A ten OF 30 je skôr k moru. AK sa dobre natrieš tak ti postačí OF 15, vzhľadom na tvoju bielu pokožku to hádam postačí. Nezabudni na tekutiny keďže veľa vody sa z tela vyparí. A po opaľovaní sa treba natrieť dobre hydratačným mliekom buď špeciálne určený po opaľovaní alebo obyčajné telové mlieko. Jednak dodáš pokožke to čo jej slnko vzalo teda vysušilo a jednak sa opálenie prehĺbi a dlhšie ti ostane. Prajem krásne voľné chvíle na slniečku.

Minto

Vdaka Katka za radu, vies ruky mam hnede no najviac blede mam nohy a to mi dost vadi kedze to vyzera strasne... dufam postupne chytim farbu aj na nohach, nikdy som sa aktivne neopaloval, proste ked na slnko tak ma napadlo hocico len nie opalovanie aj ked slniecko mam rad. V akom intervale by som sa mal denne opalovat? myslim dobu .. a staci faktor 30 nie? Vopred diky za odpoved.

KATKA666

MINTO odporúčam pravidelnejšie sa vystavovať na slniečku samozrejme s OF. Pokožka si totiž zvykne. Ja som síce fototyp IV. ale tiež som kedysi bola stále biela ako stena až kým som sa nezačala pravidelne opaľovať (myslím v lete ale POZOR nie v čase najsilnejšieho žiarenia)Miesta na tele, ktoré dlhé roky nevideli slnko totiž ťažko chytajú farbu a preto to treba postupne. Keď sa ja vystavím po zime na slniečku tak hneď chytím hnedú farbu. A poznám človeka ako si ty, tiež bledé vlasy, modré oči.. a je biely ako stena aj keď behá po slnku. Skús pokožku pripraviť najskôr samoopaľovakom a postupne sa opaľuj aj na slnku s OF.

Minto

Cawte, tiez hladam nejaky samoopalovaci krem lebo mi slniecko nepraje... neviete o nejakom dobrom hlavne aby nezanechaval flaky a nezmizol pri kupani? co poviete na tento ? www.nivea.sk

skusal to uz niekto?? podelte sa o svoje skusenosti.. inac este sa chcem spytat som fototyp II. a chcem sa spytat ako sa aspon jemne opalit tak aby sa to nelupalo, malokedy sa opalujem no nemam ziadne pehy, len trosku na pleciach.. mam zmiesane vlasy tak spinavy blond a tmavo modre oci.. co by ste mi odporucili pre jemne opalenie? hlavne nohy tie mam strasne blede. Dakujem

VAPNO

ahojte..takže ja mám taký problém...mám modré oči, hnedé vlasy...samozerejme svetlú pokožku...v solarku som bola asi 5krát..ale to nie je podstatné..ale keď idem na slnko..môžem tam ležať aj 2 mesiace aj tak budem oplálená ako niekto kto víde na 5 min na slnko..a už ho chytá...a ak používam samoopaľovacie..zošúpe sa to a ostanem fľakatá..aj fľakato opaľuje...takže neveim čo mám robiť..teraz čakám..kedy sa mi úplne zmije samoopaľovák..a potom neviem..:(

bibba

ok jasne ze solarko neni zdrawe ale tie samoopalowacie kremy su trapne. ja si ich dawam maximalne na twar a krk, zwyraznenie. co sa tyka opalowania, tak si myslim ze ked je niekto fototyp 3 alebo 4 mu nehrozi take nebezpecenstwo na slnku alebo w solarku ako howorite.