Tribulus Terrestris - skúšali ste? Má vplyv na erekciu?

stewenko24

ja uzivam tribulus ob biotechu asi mesiac,,hlava ma neboli,,ani nic,akurat som na zaciatku jak som zacal mal erekciu aj ked nebolo treba :DDD taku poriadnu,,ale asi len raz-dva krat :DD

Zoth

Býval som pobede unavenejší a apatický a tak som uvažoval o niečom na skvalitnenie života, niečo čo mi dodá viac energie. Zatial som to skusil tri krát. Prvý raz velká nervozita, druhý raz bolesti hlavy, tretí raz zas nervozita.. Zatial nič moc, uvidím dalej.

dopeman

Ja berem Mega Tribu X90 a berem ho v davkach 6 tabliet denne.Zvyknem ho uzivat mesiac a potom dlhsia pauza.Vysledok je celkom viditelny kedze s vahym pocas brania idem hore a po dobrati je hlavne tieto vahy udrzat.Len upozornujem, ze pri vacsich davkach vas bude s toho pekne prehanat.Preto to trba brat hlavne pred velkymi davkami jedla.Ale ak nastanu caste zaludocne komplikacie odporucam davku znizit alebo uplne prestat.K tribulus je dobre brat C vitamin aspon 2000mg denne.A pipis pekne stoji z toho :)

placeboefekt

To tu je samy holobrk :D .... ze zvysovanie agresivity... chlapci treba si uvedomit ze to je len placebo efekt a pri tribuluse to plati dvojnasobne. Staci si pozriet studie zamerane na tuto rastlinu a vsade sa docitate ze NIKDY nebol preukazany vplyv tribulusu na organizmus. Jedine pri muzoch nad 40 rokov. Takze mladi chlapci si myslia ze su silni a agresivni a firmy sa nabaluju.... Ja som braval take mnozstva testosteronu a jeho derivatov a nikdy som nemal problem s agresivitou. Vsetko je len vo Vasich hlavach, lebo ked ti kamarat povie ze budes z toho zly, tak si to natlcies do gebulky a zly naozaj budes. Tak tu prosim Vas nepiste bludy hodne pubertakov. Inak aj pri anabolikach je dokazana zvysena agresivit pri 5% ludi. Na tejto stranke sa asi tych 5% aj stretlo.... :D

88gordon8896

prosim vas chcel by som sa opytat ci by mi nejak neuskodilo brat tribulus terestris ked mam este len 16 rokov.

jarosgl

Tribulus Terrestris ma vpliv po dobu uzivania na velkost penisu stava sa viac prekrveny americke spolocnosti ho pod inym nazvom predavaju ako pripravok na zvecovanie penisu ale problem je ze toto pretrvava len po dobu brania -co sa tyka cvicenia a brania tejto latky nieje zla ale podla mna lepsi vysledok dosiahnete s doplnkami L-GLUTAMINA,L-ARGINE,BCAA.ktomu si kupte niejake amino kiseliny a uz staci len sprane davkovat a vysledok je viditelny ak mate aspon dostacujucu zivotospravu .Ak si budete brat len doplnky na uvolnovanie hormonou a nebudete brat visie uvedene latky vybudujete nekvalitne niedlho pretrvavajuce svalstvo -kupujte od slovenskych firiem su tak isto kvalitne ake ktore kolvek ine na svete neplati pravidlo cim draksie tym kvalitnejsie a hlavne studujte co sval potrebuje a hlavne scoho sa sklada to bude vas uspech -dajte svalstvu jeho latky najblisie to znamena to scoho je zlozeny to aj potrebuje ostatne nech vas nezaujima potom nepotrebujete ani tibulus terestris -

tomas515

mimochodom, tuna ide konverzacia nejakym prilis pomalym tempom.ak by niekto chcel vymenit skusenosti s tribulusom, mohli by sme si vymenit email: 4brokenwings@azet.sk ...a nejaky vas???

tomas515

vcera som zacal uzivat tribusteron od olimp-u 90%.dnes rano som si dal na lacnu este len druhu tabletu tak je skoro pisat o vysledkoch ale urciet napisem o tyzden ci nieco badat.inac davkovat sa mozu az dve ale kedze mam 25 asi tolko nepotrebujem.som zvedavy co to spravi v posilke :)