Tribulus Terrestris - skúšali ste? Má vplyv na erekciu?

Balboa

Teraz asi 6 dní uživam Tribulus od Waidera 3kaps. rano a 3kaps vecer. A nezda sa mi, že by som mal nejak značne zvýšené libido.Ale mam pocit,že ma s toho sem-tam pobolieva hlava.
Myslíte, že to je malo dní užívania? Poradte mam 33rokov.

TiborZ.

ja som uzival pre problemy s erekciou kvapky EroStim od HerballMedix ,su ozaj dostz ucinne /obsahuju extrakt z kotvicniku,zensena,ginka,macu a inych bylin/.odporucam

tribulus ter

chcel by som sa opytat ci dlhodobe uzivanie tribulusu asi tak 3 roky s kratkymi prestavkami moze ovplivnit znizenie libida,znizenie energie a celkovy stav cloveka.lebo som cital to,ze ked sa tribulus dlhodobo uziva,telo po case prestane produkovat tolko testosteronu ako pred uzivanim tribulusu,lebo si nan zvykne..je to pravda?

impotent

...práve som si ho kúpil... som dosť impotentný, takže prípadné pozitívne účinky isto ihned pobadám.. už sa teším, jak mi zas po dlhom čase zabrníííí...

slnko3

Milí čitatelia,
teraz asi 3 dni,čo užívam tribulus,od firmy tachyon-preparát herkules.Som žena-robím plávanie,úplne teraz v bazéne lietam,no a sex,naozaj pozorujem zvýšenie libida.Slnko3

lubo182

Uzival som tribulus asi mesiac spolu s kreatinom a ked som bol na krvne testy, zistili mi, ze mam zle vysledky pecene, prekrocenie takmer dvojnasobne. Neviem, ci je to z toho, pravdepodobne ano. Mate niekto podobnu skusenost?
Moj mail: lubo182@centrum.sk
Piste na mail. Dik.