co mam spravit___________

Príspevok v téme: co mam spravit___________
boeing

ahoj, mam priatela desat rokov,..... dost ze?byvame u nas cez vikend u nich,nas vztah je dost nudny nikam nechodime, na dovolenky chodim s kamoskami..taka rutina uz, v praci som sa zoznamila s jednym ..muzom je pilot boeingu francuz ale zije u nas, pozval ma na kavu,stale za mnou chodi..do prace-robim v banke , ja sa potim cervenam, hlava sa mi zneho toci,..pozval ma na veceru, pise mi maily..pozyva ma k nemu, na vylet a podobne,..pritahuje ma a rozumieme si ja neviem co spravit.........

boeing

....... ja viem boze aj mna to uz teraz mrzi(este aby som si to nerozmyslela) ale poviem mu ze si idem sadnut s kolegom, ...aby vedel aspon ze je to muz, ved do postele s nim neskocim.... :( ja neviem

cat

ozaj..chcela som sa opytat..keby si prisla na to, ze tvoj priatel ma podobne myslienky ako ty teraz..ako by si reagovala? bolo by ti to luto, nasralo by ta to, ziarlila by si, bolo by ti to jedno..ako??

boeing

:) on nie je vojensky letec, ale normalnych dopravnych lietadiel.... ale letec tak ci tak, mas pravdu, prave preto som na pochybach.......ale na tu veceru pojdem uz som sa rozhodla a dohodla......... v piatok

opatrna

len trosk opatrne, mas okolo 3o tak skus nestratit rozum., Uvedom si, ze na tekeho sa lepia ako na mucholapku. A kde je prilezitost, tam je aj podvod. Zazila som to v ex manzelstve.
Vojenski letci zbieraju radi trofeje.

boeing

super rady :) dakujem vam, no o tej veceri ...som rozmyslala(prave si s nim pisem cez msn)ved si mozem s nim ist sadnut neznamena to ze hned ....neviem co,len neviem ci si pri pohlade nanho aj vlozim nejake to susto do ust....na priatela myslim jasne, ale riesime uz skor take prakticke veci,on totiz nie je cely den doma prichadza kazdy den neskoro vecer,...a to preberame co bolv robote co on kde som bola a tak...pozreme max nejake dvd a sup spat,taaaaaaaa vecera...uvidim, pozyva ma stale,ale ja nechapem je to strasne pekny muz naozaj 32rokov ma je kapitanom,musia byt aj poriadne financne zabezpeceni-myslim rodina(aj on je-viem podla konta :) ,moze mat tolko bab letusiek krasnych a neviem co a on sa lepi na mna-nehovorim ze vyzeram ako strasiak,vyzeram dobre ale aj tak..........no ale to uz riesim zbytocnosti...uvidim co ta vecera, ja...budem vas informovat

cat

bambulka, to co jej radis je velmi prakticke, ale zaroven svinske..aj ked je pravda, ze chlapi to robia tiez...ale my zeny sa chceme predsa odlisit..pravda??

cat

tak ma tvoj pribeh zaujal, ze som sa opytala kamarata, taliana, co si o tom mysli, on ti tiez radi, aby si sa rozisla s nudnym priatelom a isla si uzit s novym. ale to sa dalo cakat, lebo taliani riesia vsetky partnerske problemy tymto sposobom...// cize to chapem tak, ze s nudnym partnerom asi rodinu zakladat nebudes..teda mozno naozaj nie je ten pravy pre teba(ale to vies len ty, mas ho este rada, myslievas na neho, tuzis po nom, chyba ti, mas chut sa s nim rozpravat?)