rozchody a komunikacia po nich...

Príspevok v téme: rozchody a komunikacia po nich...
heureka

hmmm co si o tom myslite vy a ake mate skusenosti? chcem tak vela po rozchode s priatelom s ktorym sme sa nerozisli v zlom aby sme spolu komunikovali obcas? nevravim kazdy den ani tyzden ci mesiac...ale pride mi to divne ked som s nim bola denno-denne v kontakte a teraz vobec. nie som zalubena uz a o nic mi takehoto nejde len si nemyslim ze teraz okolo seba musime chodit ako cudzi..ani neviem ci by ma pozdravil keby ma stretol alebo by sa choval ze ma nikdy ani nepoznal..a toto iste sa mi stalo uz aj pred tym...tak co vy nato?

moisha

Nepíš mu... mne sa ozýva síce môj ex, raz za čas... ale aj tak mi je to fest divné. Staré vzťahy treba zahodiť za hlavu. A verím, že hlavne jeho novej priateľke by sa to nepáčilo...

heureka

fuuuha no neviem co vam odpovedat..v kadzom pripade dakujem za prispevky :)
tak keby sme sa rozisli v zlom tak nepoviem ani slovo ale nebolo to tak a dokonca on uz ma frajerku tak by so mnou problem mat nemal,ale proste neriesi ma...nie som blba viem ze nechce ale aj tak mam niekedy nutkanie napisat len tak ze ako sa ma....

shift

no ked ma naposledy nechala baba tak to dopadlo uplne v pohode...kecame jak keby nic...ale to zalezi od mnohych veci...ked chces zabudnut tak sa s nim nerozpravaj, iba pozdrav a hotovo...to ze sa so mnou byvala rozprava a som s nou denne v kontakte neni dobre lebo stale ju mam pri sebe...a stale na nu myslim...az ma to sere...zivot je svina...

vanilyeyes

ja som sa s mojim ex viac menej rozisla v zlom. Na vine bol on, hoci sa mi neskor za to ospravedlnoval. Velmi som sa na neho hnevala, no po case ma to preslo. Chcela som s nim ostat v kontakte ako kamoska, ale on to "neriesi", takze pchat sa mu do zadku urcite nechcem. Len nechapem tie jeho keci, ktore o mne v dobrom hovoril a aj napriek tomu akosi snaha z jeho strany o kamaratstvo nie je. Trochu ma to mrzi, ale co uz narobim

moisha

Baby ak ste ten rozchod spôsobili vy, tak sa niet čomu čudovať...aj celkovo ak sa rozídete v zlom a jeden z vás trpí, tak to pre neho nie je jednoduché. Ľahšie sa zabúda ak toho druhého nevidíme. Preto je lepšie ak neostanete v kontakte vôbec. Ale ak sa už stretnete, tak si myslím, že aspoň pozdraviť by bolo fajn...

m.

no, ja mam ten isty problem prave a tiez sa mi zda cudne, ze uz by sme sa ani na ulici nepozdravili...(este sme sa ale nestretli:) no ja by som ho urcite neignorovala...

Deee

Tazko je komunikovat ked sa medzi vami stalo nieco zle a uz len ten rozchod je niecim nie prave prijemnym, ja nekomunikujem so ziadnym svojim byvalym a na ulici by som ho prehliadla ako noviny..bez pozdravu. Je to minulost a tu si neprenasam do pritomnosti...Dokonca nemam chut vysvetlovat svojmu priatelovi, kto je ten alebo onen...ani on to nerobi. Byvali uz do nasich zivotov nepatria...

j.

Tazko mozes byt kamarat a pokracovat v dobrom vztahu ak ta niekto sklame a necha tak,...mozno casom ale ked sa ludia nevidia dlho tak potom ani nemaju o com komunikovat...a bavit sa o pcasi asi nema velky vyznam