rozchody a komunikacia po nich...

Príspevok v téme: rozchody a komunikacia po nich...
heureka

hmmm co si o tom myslite vy a ake mate skusenosti? chcem tak vela po rozchode s priatelom s ktorym sme sa nerozisli v zlom aby sme spolu komunikovali obcas? nevravim kazdy den ani tyzden ci mesiac...ale pride mi to divne ked som s nim bola denno-denne v kontakte a teraz vobec. nie som zalubena uz a o nic mi takehoto nejde len si nemyslim ze teraz okolo seba musime chodit ako cudzi..ani neviem ci by ma pozdravil keby ma stretol alebo by sa choval ze ma nikdy ani nepoznal..a toto iste sa mi stalo uz aj pred tym...tak co vy nato?

connie

hmm no tak to je presne aj moj pripad...hoci som rozchod viac-menej zavinila ja, tak sme sa nerozisli v zlom, dokonca sme potom este spolu aj komunikovali cez mail nejake pracovne problemy a tak...a ked som ho potom stretla prvykrat po rozchode tak uplne odmietol komunikovat, teraz ma ledva pozdravi, necakala som to..sice mi to moze byt jedno, mam uz vyse pol roka noveho priatela a som stastna, ale aj tak je to cudne ze clovek s ktorym 3 roky chodis zrazu len tak zmizne z tvojho zivota, niekedy by som rada vedela ako sa ma a pokecala s nim ale nemozem...mozno je to takto lepsie, ale je to naozaj velmi cudne