som prilis chuda=nemozem mat deti??

Príspevok v téme: som prilis chuda=nemozem mat deti??
evka28

Ahojte,mam 28rokov a strasne tuzim po babatku,otehotniet by nebol problem,ale u mna je problem babo donosit,uz dvakrat som potratila :(Raz v piatom mesiaci a raz v druhom.Lekar mi povedal,ze to moze byt sposobene tym,ze som prislis chuda. Meriam 173cm a vazim teraz cca 41kg.Aby ste si nemysleli nie som ziadna anorekticka ani bulimicka,ale nezjem toho vela cez den,vacsinou cez den stihnem nejake to jablko a mozno nejaky chlieb,ale viac sa do mna ani nemesti+mam aj nejake problemy,takze mi jest ani nechuti.Asi teraz nie je najvhodnejsi cas na babo,ze?:(Alebo co robit?Nema tu niekto taku skusenost?Budem moct mat niekedy vobec deti?:(

evka28

dakujem lucinka,ten proteinovy kokteil vyskusam :)..a "ty si blba" ten nick ta pekne vystihuje,neodcudzuj ludi ked ich ani nepoznas..a neviem ci to mam napisat spanielsky ale toto je moja obvykla vaha+nejake 2kg navyse..teraz mam toho naozaj vela a preto som tak schudla..ale inak vazim od 43-45kg aj ked jem pravidelne,dokonca som mala raz obdobie ked som sa doslova prezierala,nesportovala som..a vtedy som vazila 47kg..a ja sa nemozem vzdat kazdodennych veci,co mam len sediet?..vravite nesportuj..to je v podstate moja druha praca,robim to profesionalne..a taktiez mi vravite menej pracuj?..a zarabat bude kto?mam toho fakt dost vela,nemozem len tak vsetko hodit za hlavu

lucinka22

zjes toho velmi malo.urcite by si mala jest viac.ak ti nechuti skus proteinovy koktail na priberanie neviem kde sa da zohnat mozno v lekarni.najlepsie by bolo keby si isla ku lekarke povedala jej o nechutenstve urcite by ti dala nejake tabletky alebo ten koktail.

dd

ja som otehotnela troska neplanovane, pri vyske 158cm a vahe cca 51kg, normalne donosila, ale ked som sa dozvedela, ze cakam babatko, vsetko ostatne, stres zo skoly, z domu, svokrovcov, som sa snazila davat bokom a jedla som vsetko, co prislo pod ruku!aj o polnoci..

macik78

myslim si ze pokial sa zena rozhodne pocat dieta ktore veeelmi chce urobi aj nemozne vzda sa sportu, diet a vsetkeho...to ty Evka nedokazes cize - nie si pripravena na materstvo!!!

zuzulka

no pises tu ze nie si ochotna sa nicoho vzdat, ani sportu, ani stresov ani viac jest...tak potom asi to babo az tak nechces, ze?
ja mam 176cm, 57kg a gynekologicka ma upozornila ze na uspesne splodenie a donosenie babatka je to malo.

macik78

ahojte, tak toto je sila ja mam 171 cm a mam 54 kg a som extremne stihla tak to neviem ako uz vyzera nasa predstavitelka prispevku..Nic proti tebe ale vyhladaj pomoc!!! A to co najrychlejsie. Mas teraz 28 ale uvidis postupne sa zacnu objavovat problemy, budu ti zlyhavat organy a to uz sranda nebude...Cudujem sa ze mas vobec svoje dni teda ak ich mas...Prepac za uprimnost lenze toto ma fakt vytaca!!!

ty si blbá

Jablonka ty si to ponala profesionálne,dakujem ti že si to Evke28 takto krasne vysvetlila,na čo ja nemám nervy.Takže sa ospravedlnujem za vulgarizmy,odchadzam z tejto témy pretože toto tu už nemožem dalej čítat.

jablonka

evka, anorexia znamena v grectine nechutenstvo, takze ty anorexiu mas. citit to aj z tvojho postoja k jedlu, pohybu a hmotnosti. jednoducho nepripustis, aby si mohla vazit viac, ako tvojou hlavickou vyprodukovany hmotnostny limit.
veru, tak ako uz pisali predo mnoou, aj 43 kg je na donosenie zdraveho dietata malo. a pocas tehotenstva preda nemozes zivit seba aj plod len jablkami a mrkvou.
je len prirodzene, ze tvoje telo si setri ziviny pre vlastne fungovanie a "zbavi" sa pritaze.
znie to velmi kruto, co napisala "ty si blba", ja by som to nenapisala, ale bohuzial, je to tak.
je vobec zvlastne, evka, ze mas cyklus, v takomto stave. naozaj, porozmyslaj, ak ozaj tuzis po dietatku, zacni sa liecit co najskor, cas neuprosne leti. pri tvojej vyske by si nemala pripustit tehotenstvo pri hmotnosti nizsej ako 50 kg.
urcite by sa ti podarilo pribrat, bez prejedania sa. stacilo by trochu pravidelnosti do stravovania.
a co na to tvoj partner? jemu sa zdas pritazliva? on by ti mal najviac pomahat v tomto probleme, ak tuzite po dietatku.

aduliena

Wiwiwi a "Ty si blba", mohli ste si odpustiť svoje vyjadrenia...
Evka potrebuje pomoc a nie nadávky od vás. V každom prípade, Evka, vyhľadaj pomoc odborníkov, ak chceš mať v budúcnosti deti. Niečo s tebou určite nie je v poriadku, keď si tak extrémne chudá. Tvoje pokusy otehotnieť budú podľa mňa zbytočné a každý ďalší potrat znižuje tvoje šance, aby si v budúcnosti vynosila zdravé dieťa. Najprv sa daj do poriadku zdravotne, až potom sa s partnerom pokúšajte o bábo.

wiwiwi

Zlato, 43 kg pri 173 cm si myslis, ze budes dostatocna buchta na to, aby si otehotnela? Ja mam 41 kg pri 160 cm a vyzeram stihlo, ty si o 13 cm vyssia a vazis ako ja, musia ti hrkat kosti, prsia ziadne...nechcem si ta predstavit. Urcite to decko nevynosis. Vyhladujes ho ako v koncentraku. Chuda male. Ze s tebou este frajer sulozi, neviem, co ho na tebe vzrusuje...