Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

zaciatok

je to tazke si to priznat. :((( neviem...ja som toto necakala ze zazijem..ale proste chcem byt chuda..dnes som bola za mojou kamoskou..robi modelku.ukazala mi fotky su krasne.aj ja take chcem mat...kazdy hovori ze na to mam..ale fakt mi chyba par kilo dolu a je to.len ja nedokazem zdravo schudnut..

zaciatok

no v tom je problem ze kamoska ma asi 180 cm a teraz vazi 65 kilo..a chce schudnut....ona vobec nie je tucna len ma tazke kosti......kazdy hovori ze by uz teraz mohla byt modelka ale ona nie a nie....stale diety a toto..kusok jedla za den ... myslite sa ze jej mozem nejak pomoct?

zaciatok?

je v pohode ked baba zje za den dva rozky jeden jogurt s cornlakes?a raz do tyzdna si da obed aby si rodicia nic v nedelu nevsimli??

zaciatok?

je v pohode ked baba zje za den dva rozky a rogurt??a raz za tyzden si da obed aby to rodicom nebolo v nedelu podozrive???

kiky

misha: vola sa Petra Scheberová..ma tak možno nanajvýš 30 rokov..mne sa lubi ale u inej som nebola tak nemôžem porovnať..teda len u školskej ale tam to bolo o inom nie o A
ja už idem spať len som ti chcela napisať..máš icq?