Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

kiky

misha:aj mňa viac menej len vypočuje ale aj mi hovorí také veci ako by som sa mala zachovať a tak...mne to pomáha..teda anorexiu to nezaženie ale mám pocit že nie som až taká utiahnutá jak som bola..neviem..

misha

kiky, na teraz žiadnu, dnes som to ukončila:-( Ale novú nehľadám, nemám chuť rozoberať všetko od začiatku. My sme tiež nerozoberali moc jedlo, ale keď sa zamyslím, nikdy mi neporadila ani v inej oblasti, mám pocit, že ma vždy len vypočula:-(

kiky

misha:hej k pschologičke chodím..ja ju mám veľmi rada za tie tri mesiace..radí mi a trošku mi už aj zdvihla sebavedomie asi..neviem tak sa mi zdá..akože o mojej A moc nehovoríme mne sa o tom nehovorí dobre ale skôr hovoríme o inom čo ma trápi...je to fajn a ty si ako na tom s psychologičkou?Máš novú či nateraz žiadnu?

avinka

mishi:) no ja ho vlastne tiez papam,len teraz sme ich dlho nemali..a oco kupil len tie superkremo,ci co to je a tam tie bakterie nie su,hmm.ale zajtra si urcite dam:) vdaka:)prajem pekny vikend aj tebe,papa.

avinka

ahojtee:) ano asi skusim na to nafuknute brucho,tie"zdrave bakterie"v podobe acidka,activie..atd,snad pomoze. no co uz,sami sme si to porobili,musime znasat nasledky..hmm.ahoj minnetka,ahoj kiky.a preco mam pocit,ze ma misha tak trochu ignorujes?alebo sa mi to len zda?;)zatial sa majte a pekny vikend prajem.

misha

kiky, určite to zvládneš, veľmi Ti fandím, máš správne vykročené..hlavne sa nepozeraj dozadu, hľaď stále dopredu..

kiky

minnetka:tak za vodou nie..už jem ale tie myšlienky na jedlo a trošku aj strach ostali rovnaké..ale jem už všetko a oveľa oveľa viac ako vy:)
misha:nie dnes je to len nahoda..cez víkend budem zase doma..idem kuknut na kamoskin volejbalovy zapas a potom pojdeme(asi 5-6 bab) na veceru niekam do mesta