Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

forever?

to si napisala pekne. ty si taka dobra dusa:) kazdemu pomahas.
ja raz budem ok, ale teraz, teraz to takto este chvilku potrebujem.

Alternativa

Fe, ako mozno stav depresii nazyvat kontrolou samej seba, stastim, spokojnostou...tak toto som nechapala. Pozri si pls temu BOJ, napisala som tam cosi z dnesnej mojej mailovej posty. Mozno si nieco z toho vyberies aj Ty.

forever?

ako to je?
depky mavam neustale. ja by som to nevolala depkami, ale depresiou, ak to chces uviest na pravu mieru:)
moje "uzivanie" jedla je jeden velky vysmech, ked po A- nejem nic, po B- dam si nieco male a bud s tym idem von, vybehat to, alebo do zachoda.
toto si chcela vediet?

Alternativa

Takze diagnozy nemusia byt urcene presne. Cize ako beries Ty samu seba? Je u Teba to zakladne, cize prijem vyzivy, energie v poriadku? Davas svojmu organizmu vsetko na plnohodnotne fungovanie? A po najedeni to vyblvas? Mavas dpky? Tak ako to vlastne je?

forever?

alti: ale ja som si vzdy myslela, ze som ok, v poriadku, ze mi nic nie je. preto som bola stastna. teraz, ked ma niekto diagnostikoval, mam byt ako stastna? :)

alti

Nie, Fe, neznie to zvlastne, to je OK. Len som nechapala, ci uz vtedy si mala PPP a takto si sama seba hodnotila. Lebo ja by som pri PPP o sebe netvrdila, ze mam seba pod kontrolou. Resp. ta kontrola bola nejaka zvlastna, ked dovolila PPP prehlbit.