koniec...

Príspevok v téme: koniec...
shayla

mala som kamosa...bol to skvely clovek s obrovskym zmyslom pre humor .... zboznovala som ho a ked sme sa stretli dokazali sme hodiny prekecat...mal uzasny talent na hudbu ..ale od detsva mal chorobu ktora mu sposobovala neznesitelnu bolest...nechcem sa o tom rozpisovat nieco s klbmy a kostami...bral na to lieky ale neskor mu to nestacilo...zacal brat drogy...no aj ked ich bral nic sa nezmenilo v jeho jedinecnosti...len zacal byt coraz viac sklamany zo sveta a z toho co sa tu deje....casto hovoril veci akoze to tu nema zmysel a podobne...chcela som ho z toho dostat no neslo to...vedel ze ma s drogami prestat vedel ze su zle...proste nevladal...a raz ma zavolal do mesta ze pokecame...bolo nam skvele...dokonca som si este hovorila ze je z toho vonku...smial sa a hovoril aky je rad ze ma pozna...a spytal sa ma co si myslim ze je po zivote kam sa dostaneme...a ja som hned vyhrkla ze do skoricoveho neba..bola to prva vec co ma napadla...bude to tam vonat skoricou a pomarancmi...a ona sa len usmial a povedal ze dufa ze je to pravda...nechapala som...

na druhy den mi zavolala jeho matka...predavkoval sa liekmy a nechal len list...venoval mi v nom jednu cast a zakoncil ho slovami...a ako jedno skvele dievca povedalo..nesmutte raz sa vsetci stretneme v skoricovom nebi...

su to tri mesiace a ja stale kazdu noc placem...neviem sa sustredit ..neviem co mam robit...

dr.jajbolí

To bolo od neho znamenie, že ti je nablízku.Netráp sa a neplač, lebo nebude mať kľud.Bude ti vždy nablízku a chrániť ta to je teraz jeho poslanie!

shayla

dnes sa stala zvlastna vec..sla som zo skoly a videla som chalana co sa na neho uplne podobal...ale nie ze trocha..proste kebyze neviem ze to nie je mozne normalne za nim pobezim ho pozdravit:(...uz mi asi preskakuje...zas ma to uplne vzalo...a som zas v dalsej depke...

Veve

Ahoj Shayla Je smutné čo sa stalo tvojmu kamarátovi.To on sa rozhodol takto skončiť tak tvoja vina to určite nie je.Pomohla si mu ako si vedela a to najdôležitejšie je že si ho chápala a mala ho rada.Urobila si ho aspoň nachvílku šťastným a on ti to raz oplatí...možno v škoricovom nebi.

jajka

shayla, ty za to nemozes, nerob si vycitky...urcite ta hrozne boli, ze umrel taky skvely clovek, kamarat, a nechal ta tu samu....ale v zivote to tak chodi, ze ti najlepsi odchadzaju prvi...cas ti pomoze zahojit rany. A ďakuj za to, že si ho mohla spoznať. Všetko dobré, čo ti dal, posuvaj dalej, tak bude žiť navždy...

krisha

shayla..mohla by som zacat ako ty..mala som kamosa... nielen ja, ale cela partia,bol vlastne oblubeny v celom meste a fakt neviem o cloveku, kt by ho nepoznal. Stacil jeden okamih a uz ho nebolo. Autonehoda, ktora nebola nikdy presetrena a je v nej vela nejasnosti, mu zobrala jeho zivot. On zil pre nas, preto aby zabaval ludi. Jeho zivot bol kratky, ale uzival si ho naplno.
Na pohrebe hrali jeho oblubene pesnicky a ja som sa pozerala do neba a myslela nanho, ako teraz zabava tych hore...v skoricovom nebi

martin242

Je to veľmi smutné, ale zjavne už mal bolesti, ktoré nedokázal ovládnuť a radšej to takto ukončil, než by sa ďalej trápil.
Lekárska veda stále nieje schopná dostatočne pomôcť chorým ľudom a eutanázia u nás nepripadá v úvahu, takže človek s bolesťami má len dve možnosti, trpieť alebo zomrieť.

shayla

a este ma stvu ludia co aj po jeho smrti mi hovoria ze chvalabohu ze je mrtvy...ze to bol obycajny fetak...spodina s ktorou som sa nikdy nemala zacat bavit...zaujimave ze na tom ze bral drogy bol tisic krat normalnejsi ako tito kvazi moralisti...raz sa nezdrzim a niekomu nakopnem rit..prepacte ..ale ja ..neviem...vzdy ked niekto nieco podobne povie napadne ma sto veci ale vyjdu zo mna akurat slzy...vsetci su idioti...

jasminela

On to tak chcel. Niesi na vine, že sa zabil..nemohla si ho zastaviť...to musel mať dobre premyslené. Vedel to už dlho, že to skoncuje. Teraz už netrpí a možno mu je len smutno z toho že ty sa trápiš...netráp sa. Určite sa na teba z nebíčka usmieva a dáva na teba pozor.

shayla

no ale lahko sa povie neplac...ked toto spravil a den predtym sme sa este smiali...a ja som si este naivne myslela ze je z toho vonku...mam pocit ze som mala nieco urobit..nieco povedat ja neviem..mozno by to nikdy takto nedopadlo keby som sa neklamala ze sa nic nedeje...

dr.jajbolí

Shayla, je to veľmi smutný príbeh, ktorý si tu opísala, až mám z toho zimomriavky. Je mi ľúto, že tvoj priateľ takto skončil, ale ver mi, že on tam v tom škoricovom nebíčku je šťastný a bude ťa vždy chrániť. Nesmieš si robiť výčitky! On to takto chcel, aj keď to bolí, ale jemu je v nebíčku teraz ľahšie, ako tu na zemi, kde sa len trápil. Držím ti palce, a neplač, prosím ťa, lebo ho to bude trápiť!!!!!