vytok pred menzesom

Príspevok v téme: vytok pred menzesom
mininka...

chcela by som sa pytat...menzes som mala dostat pred tyzdnom ale meska uz tyzden a ja mam stale vytok..prisvitny....taky hlienovyty..ale niekedy sa stane ze to normalne zomna vytece...co to je??nemam bolesti ani svrbenie..a ten vytok je uplne priehladny..mate to niekto??prosim poradte mi...som zufala a neviem co to je...mam 17...

Michaela12

Ahijte.Potrebujem prosím radu.Mám 12 rokov,nemám skoro žiadne prsia ale mám už asi mesiac každý deň výtok ktorí mi moje čierne nohavičky zašpiní skoro celé.Možem už dostať menštruáciu?Ak ano do kolko priblizne?Dakujem

Kaili

Ja mám niečo podobné, síce mám len trinásť. Mám veľmi nepravidelný cyklus a vždý približne týždeň alebo dva mám taký výtok. Dúfam, že je to normálne.

tata42

CAWTE.mam 12 a mam vacsie krce kde je maternica, vajecniky... uz mam aj biely vytok ktory trva asi tak 5 mesiacov este sa mi aj o tom snivalo ze budem mat menstruaciu a hned na druhy den sa objavil o trochu silnejsi biely vytok a krce. mozem to uz dostat? dakujem za radu.

pravdiva??

je pravda ze tento vytok ked meska menzes a mas vytok tak to znamena tehotenstvo????priesvytny a vela..ale vobec nezapacha ani ma nic nesvrby ani neboli....

kvetinôčka

ja to tiež mavam. a vobec to nesvrbí. teraz som bola na kontrole a mala som tam nejaké plesňové zarodky, tak mi gyňa rýchlo predpísala tabletky. radšej chod na kontrolu...

pelada

lucy ... ten vytok je podla mna normalny pred kramamy ho mavam tiez tak sa nemusis bat :) a to ze ti je horko to moze by t vyvolane stresom

lucy789

No ty som sa aj rada opytala.....mam tyzden pred menzesom a mam taky biely vytok,ale ne vela....a rano sa vzdy zobudim ze mi je strasne horkoo....neviem preco...moze to byt pred menzesom??ze mi ma prist

Arwen

cavko.tak ten vytok je normalna vec. to tvoja sliznica maternice takto precistuje svoje vnuutro od necistot, ze vyplavuje tzv. výtok:). a vytok vyteka kedy sa mu zachce. kazdy den niekolko krat:) keby si ho nemala, tak by bolo horsie. a ten menzes to neviem preco ti meska. kolko mas rokov? kedy si to dostala prvy krat? mozno sa ti este neustalila perioda. :)