odhalenie manzela

Príspevok v téme: odhalenie manzela
2jana21

mam problem ktory som si uvedomila/ze aky je vazny/ az teraz.Som vydata 13 rokov a s manzelom mam dve deti,dvoch synou.Manzel od zaciatku manzelstva nebol chtivy sexualne tak ako by bolo treba,vzdy som musela ja upozornovat na sex on ho nepotreboval.Pred styrmi rokmi si oblubil z rodiny chlapca ktory ma dnes 17 a su najvacsi kamarati,muz hovori ze je to jeho klon.Nevenovala som tomu az taku pozornost co medzi nimi vznika tesila som sa ze je muz starostlivy psychicky ako tak milujuci mna a nepodvadzal ma so zenami.Pred dvoma mesiacmi zacal velmi casto odchadzat do Ciech za pracou a zobral si aj jeho na brigadu.Aj predtym boli medzi nami nejasnosti ohladne tohto chlapca ktoreho mu vlastne velmi tolerujem,no teraz ako bol s nim v Cechach sa vsetko zhorsilo.Nasla som mu sms ze ako ho miluje.Ked som mu to povedala a zahrnula ho vycitkami obliekol sa a chcel odist,odisiel na 15minut a potom sa vratil a povedal ze ma nechce trapit.Potom sme sa porozpravali vyplakal sa a mal zle pocity ze je odpisany a neverim mu ja som ho musela este utesovat.co robit?ako sa mam k manzelovi chovat,nechcem mu nic vycitat a radsej sa chovat ako keby sa nic nestalo,vsak mame dve deti!

berenice17

mas to tazke ale pokial ho lubis a aj on teba,veris mu a vies ze ked ti povie ze s tym prestane tak aj prestane skuste sa este porozpravat a daj mu sancu

2jana21

To som zase ja.Neviem ci moj manzel je homosexual,Myslim si o nom ze ma v sebe uchylku na mladych chlapcou,pozeral si aj stranky take na nete nedavno som to aj objavila,ale jedno viem ze nikdy sa mi s tym uprimne neprizna.Vlastne on je aj velmi tazka povaha plus k tomuto problemu.Ked plakal ja som ho vlastne musela povzdvihnut,pretoze tvrdil ze existuju len dve moznosti odist niekam daleko,alebo smrt.Mal velmi zly pocit a ked z toho uz vytriezvel tvrdil ze to s nim skonci.Najhorsie je ze on si to ani velmi neuvedomuje ze je na chybe a ze robil nieco nie normalne pre 35 rocneho chlapa.Neviem ako to vsetko dopadne medzi nami,nechceme sa rozist ale.....

tami

No tak to je dost silna kava...Takze mas manzela homosexuala? Lenze ten chlapec este nema ani 18..Podla mna sa s manzelom otvorene porozpravaj..Ak je tak,urcite sa na neho nevykasli,stoj pri nom.Ved prave taki muzi su najlepsi priatelia pre zeny:-)

sjella

pockat.. ak som to spravne pochopila, ten chlapec sa zamiloval do tvojho muza? a co ti vlastne povedal ked plakal? ako ti to "vysvetlil"?