Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...

Príspevok v téme: Nechcem zit v tomto svete a na tejto planete...
keituskaaaa

Ludia su zli,zabijaju sa navzajom,deti hladoveju a zvieratka su tyrane.To co sa ma v tomto zivote najviac dotyka je ludska zavist v praci.Nici ma to,ludia sa nemaju radi,do oci sa usmievaju,potom vrazia dyku do chrbta..Neviem ci zvladnem pracovat cely zivot,znasat ponizovanie,pozerat sa na to co sa na svete deje..uz neverim nikomu,ludia,ktorym som verila ma hlboko sklamali.Najradsej by som s priatelom odisla na neobyvany ostrov alebo skoncila cele toto trapenie..svet je chory,mam pocit,ze pride potopa a vsetko zmetie,tak ako v tom pribehu o Noemovej arche a vobec by mi to nevadilo...

zaja

mila keituskaaaa! to, co si napisala, je velmi smutne. ale nie tak, ako si to myslis ty. smutne je to preto, lebo vsetkych odsudzujes a posudzujes, vsetci su zli a zavistlivi, iba ty jedina si uplne ina a dobra. taka dobra, ze by si pokojne prijala potopu, ktora by cely svet zniesla zo sveta, vsetkych ostatnych ludi by zlikvidovala a nebolo by ti ich vobec luto. nezda sa ti, ze myslis iba na seba, ze si velmi egocentricka a necitliva k inym? kde je tvoje dobro a sucit? tvoja tolerancia a laska? kto je teda vlastne zly a bezcitny? ti ludia, alebo...?