Som chorá?Poraďte prosím

Príspevok v téme: Som chorá?Poraďte prosím
Arwen

Ahoj.Chodim so svojim chlapcom 5 rokov, a prvy krat sme sa milovali pred 4. rokmi. Je mi s nim krasne, len Moj problem spociva v tom, ze pri milovani,ked je moj milovany chlapec "vo mne", tak ma to nevzrusuje.Vsetko je inac uplne normal, dokazeme sa navzajom vzrusit ked sa spolu "hrajeme" s rukou tam dole:). Dosiahneme aj orgazmus. To vlastne vacsinou byva kazdeho predohrou, ale, akonahle vojde moj chlapec do mna, tak necitim vzrusenie. On je cely vzruseny ked sa hybeme a ja nic. Skusali sme sa aj opit, bolo to troska lepsie,ale aj tak som to necitila Ja vlastne len citim, ze je nieco vo mne, ale proste len citim . par krat sme sa uz pohadali preto, ved jasne:(. Ale riesime to spolu ako sa len da, len tazko najst riesenie na to.Bola som aj za gynekologom, ale ten mi len povedal, ze partner nie je skuseny.hmm.. Urcite by som nevymenila mojho chlapca za ineho. Rozmyslali sme aj, ze si objedname afrodiziakum nejake poriadne:). ale tak, ja chcem sa milovat tak, aby to bolo bez akejkolvek povzbudivej latky, ci coho.. U sexuologa som este nebola, ale co mi poradite vy?

pohodička

Ozaj, zabudla som sa spýtať: koľko máš rokov ? Ako dlho spolu chodíte a ako dlho spolu "spávate".
Niekedy si treba počkať. Na správny čas, správne okolnosti, na správneho muža..

pohodička

Arwenka, nemysli na to, nepozoruj sa. Vychutnávaj si vzrušenie z predohry, keď do tvoj miláčik teba vnikne, skús sa nejako naštelovať, zapoj svoje vlastne zlate ručičky na sebe samej a rob si niečo podobne, ako keď si sama robíš dobre. Ak ťa to bolí, preruš to milovanie, ak nie, nechaj chlapca pracovať. Po ňom môžeš prísť predsa na rad znova ty..
Skús knižku Ako uspokojiť ženu.

Arwen

diankaaa, viem dobre ako to je. Ale mala som pocit, ze sa niekto najde, ze sa mu bude chciet napisat, ze predsa je nejaka zachrana atd. Vacsinou co som si citala nejake prirucky, tak som tam nasla len o tom, ze zeny nemozu dosiahnut orgazmus, aj ked su vzrusene pri milovani.Pise sa len ako na to. Nepisalo sa nikde o tom, ze zena neciti vzrusenie pri milovani. Myslim tym, ze ked je muz v nej. Proste, ja sa velmi cudujem tomu, ze sa dokazem vzrusit, proste v pohode dosiahnem orgazmus, ale dnu, ked vojde do mna moj chlapec, tak akoby bolo mrtvo proste zhasne to, . Chcela by som sa uz konecne niekde docitat aj o tom, ako na tento big problem.

diankaaa

ahoj. ty máš ten istý problém ako ja. tiež sme sa za to sem tam požrali, hlavne koli tomu, že ma to vobec už nebaví, lebo nič necítim...a skušali sme aj španielske mušky a rôzne blbosti, ale to je hovadina. vieš, 90% žien nič necíti pri sexe. len klitoris a podobne. vieš v tej rure neni proste cit a pokial sa ti netrafí na bod G, tak neni šanca. a to je dosť zložité. my s priateľom sme ho tiež ešte nenašli a to je môj priateľ dosť skusený. sme s polu 4 roky a nevimenila by som ho. nedala som ti žiadnu radu ja viem, ale aspon som ti vysvetlila, že ako to je.