Ked sa robia po tele modriny

Príspevok v téme: Ked sa robia po tele modriny
gothor

Chcem sa spýtat čo mám robit s mojou dcerou ked jej opuchá ruka a zmodra . A po par dnoch jej opuchlo a zmodralo koleno a bola v nemocnici v SKALICI a robili jej vysetrenia a nic nezistili a hospitalozaovana bola 10 dni a teraz nam povedali ze ma na plazme nejaky bacil uzivala 2 druhy antibiotik. PROSIM VAS PORADTE MI CO MAM ROBIT A KDE MAM S NOU IST Dakujem
PROSIM VAS PISTE MI NA MOJ MAIL gothor.martin34@gmail.com

lacicinko123

som po infarkte miokarde,stale sa bojim o svoje zdravie,znicoho nic sa mi objavia na tele modriny,raz na nohach raz na bruchu raz na rukach na lytkach,som stoho zufaly....

terina147

mne sa robia modriny na stehnach asi 4 roky. na hematol.mi urobili testy a boli ok. moja lekarka to neriešila....

radca

Pokial lekari nenasli nic vazne, tak sa nemusis obavat. Moze to sposobovat nedostatok vitaminov, alebo aj spatne travenie, alebo alergia. Treba uzivat vitamin C, zinok, jest kapustovu zeleninu, pohanku.

valika

Ahojte.Chcela by som sa spytat,ze preco ked sa trosku buchnem mam hned obrovsku modrinu,staci,ked mi niekto trosku stlaci ruku.Nikdy som nemala take problemy.A kazdy sa ma pyta,ci nie som bita.Dakujem

zuju

v utorok po dobrati antibiotik idem na testy, ale modriny su male, beriem Fromilid, nejake makriolidove antibiotikum

zuju

mam 37,4 teplotu druhy de migrenu a silno kaslem, lekarka mi diganostikovala zapal priedusnice. Dnes som nebrala ziadne lieky na to, ci nahodou nie je vina v nich. Niektore modriny tie vacsie sa mi uz farbia to moze byt udrete ale male modrinky su len svetlozelene. su len s prednej strany noh, hlavne na lavom stehne, dnes boli nove na panvi