Vyrazky na penise

day

ahoj pri opalovani v 15 som sa robil s rukov (honil) a len som si to utrel takze hygiena ziadna a teraz uz ked ma skoro 20 sa mi uz skoro 5 rokov robia vyrazky a modra mi penis xcem poradit ci je to nieco nakazlive alebo ci sa to da liecit ak ano tak ako? pls poradte mi nexcem stratit moje dievca dik

tomas222

2 Jurko55: Aj ja mám to isté, vyrážky po celom penise aj na vajciach, takej farby pokožky, sú to ako podkožné pupáky a niektoré časom ako keby normálne pubertálne pupáky a dajú sa potom vytlačiť, tiež neviem čo s nimi, či je to nejaká alergia alebo potivky, ale chcel by som sa ich zbaviť tak ak niekto vie niečo, tak poradte. Akože nebolia ani nič také, len sú a sú celkom neestetické :/

peter.

haloooo tak pradi mi niekto prosim...............Mam na penise take drobucke vyrazky su aj zo spodu na predkozke maju taku bielo-ruzovu farbu prosim poradte mi co s tym????prosim

peter.

Mam na penise take drobucke vyrazky su aj zo spodu na predkozke maju taku bielo-ruzovu farbu prosim poradte mi co s tym

peter.

ahoj mam na zaludi take drobne vyrazky naviem co to je....mam ich aj na predkozke zo spodnej strany...su take do bielo-ruzova...prosim poradte co s tym mam robyt?????

juja

ahojte chlapci neveite mi poradit mojmu priatelovi sa raz za cas vyhodi vyrazka alebo nieco ako vredik taky tvrdsi do cervena sfarbeny co to moze byt?vopred dik

jurko55

no mam je na penise na pokozke.su male, v sere ani nie su vidiet hlavne na slnku su vidiet.potrebujem nejaku metodu ako sa ich zbavit alebo nejaku masticku.