ďalšia ovulácia bez menštruácie?

Príspevok v téme: ďalšia ovulácia bez menštruácie?
peg

ahoj, nedostala som menštruáciu (mešká 1,5 týždňa), a pravdepodobne neprebehla ani ovulácia, keďže sa mi po celý mesiac nezvýšila bazálna teplota. Môžem mať teraz najblišie ešte ovuláciu alebo mám čakať najprv menštruáciu? Pokúšame sa o bábatko a neviem čo mám robiť, teplota je stále nízka. Môžem sa riadiť len podľa nej?

wwwwwww

m. ide o princip, ja si to zistujem x rokov pred otehotnenim, nie mesiac ako ostatne sliepky...Zacala som sa o to zaujimat, ked som zacala sexualne zit a menzes kalendariky mam ulozene este od svojej prvej periody.

wwwwwww

lella, ked nevies suchtat, decka si nezasluzis ty, hlupana:) Ja sa odborne vyjadrujem ked som v robote (mam dve vysoke skoly a muz mi zaraba tak, ze robotu beriem ako konicek, aj ked zarabam v prepocte takmer pol melona mesacne), na blbom slovenskom fore hadam nemusim, nie? A strasne sa na vas bavim, ako si tu pichate teplomer kde netreba a tak, na robenie deti netreba mat specialne skusenosti:)) Ja som oplodnena este nebola, nie je dovod, kedze dieta neplanujem najblizsich 6 rokov, ale bola som na takom pristroji, ktory overil moju plodnost, na SR dorazi za 4 roky udajne...

m.

vies moja wwwwwwwww ja tehotna som. A to ze kedy si zistim ovulaciu som si potrebovala zistit z nejakych knih, internetu, poratit sa s nejakymi ludmi. Mas moj obdiv, ze ty si na to prisla sama od seba. Nikto nikdy Ti nic nepovedal o menzese, o ovulacii, nikde sisi o tom neprecitala, s nikym si sa o tom nerozpravala.. jednoducho Ta osvietilo. Si fakt trieda.

lella

sigma, ja si myslím, že oni negatívnu skúsenosť nezažijú, lebo práve cigánky a také oni majú spravidla šťastie a majú to bez problémov, práve tie, čo si to nezaslúžia...

sigma

to mám najradšej keď práve také dve najmúdrejšie ako petulda alebo wwwwwwww, ktoré to ešte NESKÚSILI majú najviac rečí a chcú zhadzovať ostatné. Táto téma potom nie je pre vás, nájdite si tu niečo iné, vhodné pre vás...
taká debata nemá zmysel

peg

petulda, prosím ťa neurážej iné dievčatá, každý má právo opýtať sa to, čo chce a ten kto to vie, môže poradiť. Ja si myslím, že to je o tom. Ty, ako predpokladám ešte nemáš praktické skúsenosti s plodením detí, takže ani zďaleka nemôžeš k tomu veľa povedať, lebo, niekedy je prax iná aj keď sme teoreticky plné vedomostí. Ešte nevieš, či sa to tebe hneď podarí, keď raz budeš chcieť. Aj keď myslím, že ešte to asi tak skoro nebude a ani ti to kôli tvojmu slovníku a názorom ešte neodporúčam. Nauč sa akceptovať iných ľudí, ich názory a ich potreby.

wwwwwwww

m. a ked si v pici namerias vhodnu teplotu, musis otehotniet? nauc sa sukat s tvojim starym a mas po probleme, u nas ziadne zena od prapraprababicky nemala problem otehotniet, len ty si sterilna krava. Suhlasim s petuldou, ja som nepotratila, nerodila, ale poznam sa ako ponozky, ovulku som dostala o 5 dni skor a tym padom aj kramy...Nechodim s vlozkou jak debo tyzden jak ty a cakam, kedy mi to pride alebo nie, pre mna ste nuly, ked vam to nefachci. Aj posledna cigana pocne bez problemov.

m.

vies petulda, je skvele, ze ty sa tak poznas a mas taky dokonaly ucebnicovy cyklus -28dni na 14 den ovulacia spozorovatelna bolestou vajecnikov + vyrazny plodny vytok.. lenze nie kazda zena to ma tak dokonale a jasne pozorovatelne ako ty a preto nemas pravo na zaklade len svojej skusenosti urazat.. a meranie bazalnej teploty vobec nie je zastarala metoda ak zene pomoze. to aby som bola moderna mam chodit kazdy mesiac na folikulometriu? aj ked mi odhadnu ovulaciu, nemusi sa mi podarit otehotniet.